puppycursus ???

34 reacties · pagina 2 van 2

Poll

zou ik naar deze puppycursus gaan ja of nee?

  • ja95% (18)
  • nee5% (1)
  • misschien0% (0)
19 stemmen

Log in om mee te stemmen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppycursus ???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

15 februari 2013, 14:56

Wij volgen zelf ook cursus bij Martin Gaus, omdat het één van de weinige hondenscholen is bij ons in de buurt. Zelf vind ik dat er op een erg leuke manier les wordt gegeven, ze zijn altijd bereikbaar voor vragen en staan klaar om te helpen waar nodig. Ik mag dagen meelopen om te kijken hoe ik het vind om gedragstherapeut te worden, erg goede service. :-)
Het enige nadeel vind ik de prijs voor de cursussen, ik vind het eigenlijk te duur. Natuurlijk zijn de instrecteurs daar opgeleid en volgen ze regelmatig bijscholingscursussen en staan we overdekt in een verwarmd gebouw, maar dan nog vind ik 120 euro voor 10 lessen van 30 minuten erg veel.

Merp & Miep

gewijzigd 15 februari 2013, 15:51

Ik ben het helemaal met je eens! Alleen ik word niet heel erg blij van de honden bij ons in de buurt die de eerste paar cursussen bij de KC's hebben gevolgd... Dus dan vind ik het extra geld het wel waard.

Sigrid, Sandy, Diva & Nala

15 februari 2013, 17:01

is een goede hondenschool !
wij doen ook bij een martin gaus en is e cht heel goed en leren veel.

aryela schreef het onderwerp

15 februari 2013, 17:37

bedankt allemaal!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppycursus ???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^