Arie voor en Arie na!!!

14 reacties

monique

7 februari 2013, 12:02



Dit is Arie toen we hem net hadden opgehaald zo ongeveer rond de 9 maanden oud



En dit is meneer nu!!

Ruim 25 kg zwaarder en enkele cm hoger!

We zijn zo vreselijk blij met hem!

;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Arie voor en Arie na!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

B met D&A†

7 februari 2013, 12:06 3 doggies

Wauw wat een verschil!

Mooi gespierd is ie nu!

monique schreef het onderwerp

7 februari 2013, 12:12

Tnx,we vinden hem zelf idd ook errug stoer :-D

Danielle, Kim en Elvis

7 februari 2013, 12:20 3 doggies

Super om te zien hoe goed hij het bij jullie naar z´n zin heeft;-)

monique schreef het onderwerp

7 februari 2013, 12:23

Danielle,ik heb meerdere honden gehad,maar de band die ik met Arie heb is toch wel heel bijzonder.
Zijn echte maatjes,buiten dat ik natuurlijk gewoon zijn baas ben,hij weet wat ie aan mij heeft,en andersom!Tsja gewoon pure liefde,........... ;-) ;-) ;-)

Danielle, Kim en Elvis

7 februari 2013, 12:38

Ik snap wat je bedoeld ik had dat met mijn eerste hond Bob een zwarte labrador. Bob was ook echt alles voor me. Ik vind het erg leuk dat je laat weten dat je ook met een herplaatser  een echte band kan hebben, vaak word er gezegd dat je met een herplaatser niet de zelfde band krijgt als met een hond die je van pup af aan hebt.

Dorrie

7 februari 2013, 12:26 3 doggies

Wat een mooie hond is Arie. Zo wilde ik mijn hond (Chico) eigenlijk noemen, maar ze vonden t niet bij hem passen.
Echt een prachtbeest ;-)

monique schreef het onderwerp

7 februari 2013, 12:35

Hoi Angela,

Nou Arie is echt een Arie,hihihi,hij heette al zo,en we hebben het zo gelaten,past rete goed bij hem!!

monique schreef het onderwerp

7 februari 2013, 12:51

Bo & Dean

7 februari 2013, 12:55

" http://i1166.photobucket.com/albums/q619/Monique_van_Ruiven/IMG_0506_zps06cf56f9-1_zps8c65edca.jpg "



Wat een heerlijke kerel zeg wauw om te kussen die neus hahahha

Nana

7 februari 2013, 13:02

Toen ik de titel las, dacht ik aan iemand, die niets anders dan over zijn hond Arie kon praten. Het is altijd arie voor en arie na. Maar dat bedoel je helemaal niet, Monique. Hoewel, misschien is het toch wel waar? Bij ons is het niet anders, hoor. Ik kan uren over onze Nana praten.

Arie is een prachtig hond en dan mag, volgens mij, heel blij zijn, dat hij bij jou terecht is gekomen. ;-)

Ine

7 februari 2013, 13:59

Die naam vind ik hilarisch! Had hij die al?
Het is een behoorlijke spierbundel geworden.
Mooie hond.

IN

7 februari 2013, 14:04

Prachtige hond is Ari ;-)

IN

7 februari 2013, 14:05

Sorry ben te snel geweest heb Arie verkeerd geschreven

Ans

7 februari 2013, 14:21

*Grinnik* Ik moest meteen aan mijn zwager denken toen ik de titel las. Blijkt het om een hond te gaan. Maar verder klopt het wel. O-)

Wel een originele naam voor een hond. En Arie is inderdaad een bofkont. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Arie voor en Arie na!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^