Wilma (gast)
Hoi Arjan,
Hopelijk kun je mij helpen.
Ik ben een paar dagen weggeweest en heb wat foto's geupload. Dat ging, met horten en stoten, redelijk. Daarna moest ik mij opnieuw inloggen en ik bleef mijzelf inloggen. Zo erg zelfs dat ik via mijn eigen pagina mezelf als vriend kon toevoegen. Wilma die Wilma kon aanklikken. Dit klopt natuurlijk niet.
Als ik nu op een topic wil reageren is dat een heel geklungel. Eerst weer inloggen, dan naar het topic, vervolgens weer inloggen en ik ben uit het topic. Dit herhaalt en herhaalt zich maar.
Vervolgens schijn ik wel te kunnen reageren maar dan dien ik mijn naam in te vullen........want inloggen lukt niet! Snap hier niks meer van. Kun je mij misschien even helpen, dit is heel erg lastig. Hartelijk dank,
Wilma en Barca

