maak eerst de omgeving schoon, met bolfo, spuit bus kan je bij de dierenwinkel kopen, dan iedere dag stofzuigen, ook de stofzak behandelen met omgevingsspray. die bolfo is voor zes maanden, dus moet een keer spuiten voldoende zijn, dan je hond aanpakken, er is champo die direct de vlooien dooden.
je gebruikt al pipetjes ? blijven doen, en ja dan moeten de vlooien uitsterven, daar gaat een poos overheen, iedere dag komen eitjes uit, dus iedere dag heb je toch weer vlooien. maar echt ze sterven uit.
als je spuit met bolfo de omgeving, alles potdicht houden, twee uurtjes, iedereen de uit levende have. kom je terug ? dan goed luchten.
en als deze pipetjes niet helpen ? neem je even stronghold komen als beste uit de bus, kijk maar even op internet.
en als je vlo vrij bent ? dan kan je een natuurmiddel voor de hond gaan gebruiken, vervelend ja, ik weet er alles van.