Mag Nouri dit helemaal?

4 reacties

Nouri

3 februari 2013, 11:47


volgens mij is het kabeljauw? maar dat weet ik niet zeker

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mag Nouri dit helemaal?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pepijn & Otis

gewijzigd 3 februari 2013, 11:51 3 doggies

Het is gefileerd zie ik? Dan is mijn advies is een beetje afhankelijk van wat je hond normaal eet...Enkel filet kan namelijk nogal voor diarree zorgen. 

Als Nouri gewend is om vers te eten zou ik er wat kippennekken oid bij gooien (of vanavond geven) om het een beetje in balans te brengen.

Als Nouri gewend is om brokken te eten zou ik gewoon niet teveel geven en even kijken hoe dat gaat. Dan kan hij morgen de rest lekker opeten.

Nouri schreef het onderwerp

3 februari 2013, 12:23

Nouri krijgt normaal kvv en vorige week voor het eerst een zalmkop.Hij heeft net zn portie gehad, zou ik het dan aan kunnen vullen voor vandaag met een stuk van dat?

en ja het is gefileerd idd..

Pepijn & Otis

3 februari 2013, 19:42

Ja hoor, dan kan je er wel een stuk bij geven. Zou het niet helemaal geven ivm kans op diarree. Zou de volgende keer vragen of de graten er in mogen blijven zitten. Dan kan je zo'n vis gewoon als maaltijd geven. ;-)

pippa en ik

3 februari 2013, 21:47

wat vindt nouri zelf:-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mag Nouri dit helemaal?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^