Tinus vanaf pup tot nu

5 reacties

Fleur Tinus en Eddy

1 februari 2013, 14:58

Foto's van Tinus vanaf pup tot nu!

Onze Tinus 9 weken





Hier weet wat weekjes ouder







Eerste keer samen met Eddy!


Tinus helpt graag het baasje mee om de veranda te maken!






Samen met Eddy


;-)




Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tinus vanaf pup tot nu" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Bert, Brigitte & Danger

1 februari 2013, 15:10

Ook bij deze zeg ik wauw wat een prachtige hond en hele mooie foto's.;-);-)

Fleur Tinus en Eddy schreef het onderwerp

1 februari 2013, 15:16

Ja leuk he! Ze hebben echt alle kanten op gestaan maar zijn vanzelf weer goed gaan staan :-)

Lady & de (ex-)Vagebond

1 februari 2013, 15:20

Hahaha, tsja..als ze zo waren gebleven als op foto 1 vond ik 'm even leuk hoor :-D
Lady's oren staan nog steeds alle kanten op af en toe.. vanmorgen lag ze te slapen en stonden ze recht overeind (net een konijntje) en als ze buiten loopt liggen ze vrij plat naar achter, langs haar hoofd af..en als ze binnen zit staan ze een beetje opzij (zoals Dobby van Harry Potter;-))

Fleur Tinus en Eddy schreef het onderwerp

1 februari 2013, 15:22

" Hahaha, tsja..als ze zo waren gebleven als op foto 1 vond ik 'm even leuk hoor :-D
Lady's oren staan nog steeds alle kanten op af en toe.. vanmorgen lag ze te slapen en stonden ze recht overeind (net een konijntje) en als ze buiten loopt liggen ze vrij plat naar achter, langs haar hoofd af..en als ze binnen zit staan ze een beetje opzij (zoals Dobby van Harry Potter;-)) "


Tinus en ook Eddy hebben ze soms recht over eind staan.. meestal als ze iets horen of met slapen idd..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tinus vanaf pup tot nu" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^