Ik liep daarnet deur uit, en boven aan een steegje dat ik altijd passeer staat een grote golden retriever achtige hond. Ik dacht meteen: is dat een Tatra? Zou zo cool zijn!, maar die zijn toch iets groter?
Ik liep in ieder geval langzaam naar het park bij ons om de hoek, zodat de man met die prachtige hond me in kon halen en ik kon vragen of het een tatra was. Voor het park wisselde ik Nyx's zijn master control om voor zijn halsband, zodat ie lekker kon snuffelen en hem lang kon laten. Sjaaltje streek ik een keer goed, beetje viezigheid uit zn oogjes halen en toen was daar de man met de grote witte hond. ''Goh, meneer, is dat een tatra?''
En het was er een, een grote, robuste, machtige, rust uitstralende tatra. Die neit zo geintereseerd was in de drukke Nyx die wou spelen. Geintereseerd vroeg de man naar Nyx '' Wat is dat er voor eentje?''
''Een husky met een duitse staande meneer''
''Ah, ik dacht al een pittig hondje te zien, maar die husky verklaart dat.''
En een gesprek volgde. En tijdens dat gesprek liep er (volgens mij dan) een picardische herder achter me langs. Nog zo'n ras dat je niet dagelijks ziet! Geweldig vond ik het!
Verder in het park kwam ik nog een maltezertje tegen en de stabyhoun of wetterhoun (moet het toch eens vragen, hij krult een beetje, maar toch...) die Nyx niet zo mag.
De stabyhoun gromt altijd en neemt een drijgende houding aan en Nyx wil er dan op af en die andere ook en god wat ben ik blij dat die 2 altijd vast zitten. Al moeten ze het misschien maar een keer gewoon uitvechten...of is dat bij deze 2 niet zo'n goed idee?
Verder gaat het met bijna alle honden die ik tegen kom goed
(en ze zeiden in het asiel dat Nyx niet met andere honden kon, amehoula, echt wel dat dat kan!)
en huppel ik een beetje erg vrolijk door huis. Ik zag vandaag een tatra en een picardische herder, ow yea!



3 doggies









