puppy

4 reacties

oscarreke (gast)

11 september 2009, 16:04

hebben een pup van nu 7 maanden.Hij is bij ons van zijn 8 weken. Wij gaan werken overdag en die deed dat heel flink,hij kon goed alleen zitten. Nu hebben wij in de grote vakantie 2 maanden thuis geweest en sinds wij terug gaan werken van eind augustus bijt die vanalles kapot,de deuren, de salontafel enz. Hij heeft heel veel speelgoed en hij kan binnen en buiten. Wat kunnen we daar aan doen, weet iemand raad?Groetjes!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

11 september 2009, 16:16

Weer opnieuw alleen leren zijn. Hij heeft nu weer verlatingsangst omdat jullie bij hem hebben gezeten en hem niet alleen hebben gelaten.
Dus weer langzaam opbouwen. Of meesturen naar een hondenopvang.

Snoo......

11 september 2009, 18:11

Zal hij ook niet een beetje in de pubertijd zitten?

maaike

11 september 2009, 19:22

Ik denk ook dat hij inmiddels aan het puberen is, en dat gecombineerd met het feit dat ie er weer aan moet wennen om langer alleen te zijn.
Dat alleen zijn moet je dus weer even opnieuw oefenen en zorg er voor dat hij in een ruimte zit waar hij de kans niet krijgt iets kapot te maken.

Overigens zei onze honden trainster in bij een dergelijk verhaal altijd " hij kan prima alleen blijven hoor, hij verveelt zich geen moment met al die dingen waar hij op kan kauwen. Alleen zijn wij zelf het daar niet mee eens"

hihi, maaike dat vind ik een goeie. maar wel helemaal waar.

ook ik zou zeggen opnieuw beginnen, ja op vakantie was het natuurlijk lol. hele dagen waren jullie bij de hond, en opeens moet tie weer alleen blijven !!
enne nee hij verveelt zich dus geen moment. begin maar weer als een pup. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "puppy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^