Even wachten, ik moet even naar de wc!

12 reacties

Nana

23 januari 2013, 16:20

http://www.youtube.com/watch?v=AU4wdT67Tqs

Misschien is het fimpje hier al een keer voorbij gekomen, maar ik had nog nooit gezien. Ik zie het mijn Nana zomaar niet doen. Ik denk dat dan de hele wc onder zit.
Maar toch knap gedaan van deze hond en het baasje, die het deze hond heeft aangeleerd. Daar zijn heel wat uurtjes oefenen in gaan zitten.
Of zijn hier nog meer honden, die gebruik van het toilet maken. Ik kan me het bijna niet voorstellen, maar wie weet.........

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even wachten, ik moet even naar de wc!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

esther

23 januari 2013, 16:35 3 doggies

Knap hoor...;-)
Hartstikke handig..., alleen die modderpoten op de bril....das dan weer minder....;-)O-)

B met D&A†

23 januari 2013, 16:37 3 doggies

Vooral lekker dat de poep over de bril in de pot glijdt O-)
Nee hoor laat maar mij lekker wandelen!

Mèlanie

23 januari 2013, 16:43 3 doggies

geniaal

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

23 januari 2013, 16:59 3 doggies

Hiiiihihihiihi, maar ik zou toch maar voor een bredere wc-pot gaan... hondje kan zo niet goed mikken.

Floh en Suus

23 januari 2013, 21:58 3 doggies

Zielig;-)   Deze baas heeft helemaal geen drive meer om met deze hond naar buiten te moeten.
Of ben ik nu te pessimistisch??

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

23 januari 2013, 22:08 3 doggies

" Deze baas heeft helemaal geen drive meer om met deze hond naar buiten te moeten.
Of ben ik nu te pessimistisch?? "


Hihihi, een beetje pessimistisch wel, denk ik. 't Is gewoon een trucje. 't Is toch ook niet omdat je je hond een 'lig' aanleert, dat ie een hele dag moet liggen, he. Dus 't is niet omdat een hondje een toilet-trucje kent, dat ie niet meer mag wandelen, toch?

Floh en Suus

23 januari 2013, 22:15

"

Hihihi, een beetje pessimistisch wel, denk ik. 't Is gewoon een trucje. 't Is toch ook niet omdat je je hond een 'lig' aanleert, dat ie een hele dag moet liggen, he. Dus 't is niet omdat een hondje een toilet-trucje kent, dat ie niet meer mag wandelen, toch? "

Dat hoop ik dan echt.....

Vind dit gewoon geen trucjes die je een hond aanleerd. Ze poept en plast ook nog eens echt. O-)
Er zijn zoveel "gekke" trucjes die je je hond kan leren.

Crissy, Joey en Kiwi

23 januari 2013, 22:45 3 doggies

Ik vind het wel knap hoor! Dat heeft inderdaad heel veel tijd gekost om te oefenen. Knap dat de hond kan blijven staan op de bril...;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even wachten, ik moet even naar de wc!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^