Ik Arwen dus....

10 reacties

Anja

10 september 2009, 21:02

Het is al een paar keer gebeurd dat Arwen ontsnapt was en we een hoop gezeur gehad er over. Vandaag was het weer zover Arwen heeft een paar uur op de oprit gelegen, te wachten tot wij thuis kwamen. De buurvrouw heeft haar naar binnen gestopt. Dit kan natuurlijk niet dus Anja ging op haar manier vreubelen.
Nou het resultaat mag er zijn toch?





Zeker een uur mee bezig geweest maar......
Arwen is een vizsla dus ......



Baasje ik kom eraan hoor!!!!!


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik Arwen dus...." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anita

10 september 2009, 21:06 3 doggies

:-D :-D :-D :-D
Ach Anja toch!
Al die moeite voor nix en ook nog geen oplossing...

Groetjes, Anita.

Anja schreef het onderwerp

10 september 2009, 21:09

Nee geweldig he, wat een hond hahahaha :-D

joke&taat

10 september 2009, 21:13 3 doggies

hoi anja
dat was nou zonde van je tijd
jou hondje is heel slim dus er moet iets stevegers komen ha ha ha
liefs joke

Diana

10 september 2009, 21:15 3 doggies

O Anja, ik heb wel gelachen om die krullenbol, wat een slimmerd!!!

.

10 september 2009, 22:09

hahaha! wat een lekkerding! vrolijk onder het net door, de boeienkoning! :-D

Hoe ontsnapt arwen dan?? maakt ie zomaar de poort open? als dat zo is kun je er misschien een klink verticaal opzetten, dit maakt het extra moeilijk voor hem! en een klink in de deur zetten is zo gepiept hoor! ;-) of de deur op slot? haha! :-D

ben benieuwd hoe ie dat doet hoor!

Liefs, iris

Anja schreef het onderwerp

10 september 2009, 22:14

Ga ik je uitleggen, De deur is niet zo goed geplaatst, dus een klink kan er niet op. Dus hangt er een touw aan de bovenkant die je over een paal heen kan doen. Nu lijkt Arwen dik maar is een super rank hondje die zich heel klein en dun kan maken. Dus met een beetje druk kan ze er tussen. Ook graaft Mevrouw gewoon de paal uit. We moeten het nog goed maken maar dit zou even een oplossing zijn, nou ja oplossing O-) :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

10 september 2009, 22:25

Hahahahaha dit is wel humor! Al is het voor jou natuurlijk niet leuk! Die meid is vastberadend zeg! Weer wat nieuws bedenken... Oef!

.

10 september 2009, 22:29

hahha klinkt wel echt geweldig!!! heb je daar geen fotos van dan? O-)
lig bij het idee alleen al op de grond van het lachen!! :-D
jammer dat de tijdelijke oplossing niet werkte als gehoopt, hihi ;-)

Liefs, iris

Anja schreef het onderwerp

10 september 2009, 22:29

Wel hoor Angela, ik hou wel van ondeugende hondjes ;-)

.

11 september 2009, 10:38

Ze denkt gewoon dat je met haar een spelletje doet. Zit volgens mij al weer met spanning te wachten op wat je nu aan bedenken bent :-D

Groetjes Marianne

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik Arwen dus...." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^