Stukje tekst om bij stil te staan.

12 reacties

C.

17 januari 2013, 12:27

Dit op mijn computer zwervende stukje tekst gaat niet direct over honden maar vond het wel toepasselijk. Het zegt toch dat je vaak met veel minder, hetzelfde of zelfs meer kunt bereiken. Dus ook met de hond. :-)

Een man liet aan een jongetje een mooie steen zien en zei; ''Als jij de manier vind om deze steen te krijgen, mag je hem hebben.''
Het jongetje begon te knijpen,trekken,duwen en het lukte maar niet om de hand open te krijgen, uiteindelijk begon het jongetje te schreeuwen en gillen.
''Weet je waarom ik de steen niet losliet?'', vroeg de man . Het jongetje keek de man verloren aan.
De man zei; Je had het ook gewoon kunnen vragen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stukje tekst om bij stil te staan." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nana

17 januari 2013, 12:44 3 doggies

Zo is het! Mooie tekst, die ga ik bewaren.

-

17 januari 2013, 13:01 3 doggies

GEWELDIG XD

best droog ook :P

Jeanine :)

17 januari 2013, 13:03 3 doggies

yep ... so true ;-)

Ina, Misty en Aysa

17 januari 2013, 14:54 3 doggies

Leven kan inderdaad gewoon simpel zijn...., net als oplossingen voor een schijnbaar onoplosbaar probleem ;-)

Altijd goed om weer eens even bij stil te staan, bedankt !!

<3 Ayla&Jara <3

17 januari 2013, 15:18 3 doggies

Zo is het...

Maar even to the point..
Ik zou het eerst vragen en als iemand dan nee zegt het op een andere manier proberen haha, zomaar aan een wild vreemde man zijn arm lopen sjorren ;-)

C. schreef het onderwerp

18 januari 2013, 11:46

" Leven kan inderdaad gewoon simpel zijn...., net als oplossingen voor een schijnbaar onoplosbaar probleem ;-)

Altijd goed om weer eens even bij stil te staan, bedankt !! "



Geen dank!

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

18 januari 2013, 12:48

Geweldige tekst en een zo oplossing uit zo een onverwachte richting.Mooie tekst, deze ga ik onthouden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stukje tekst om bij stil te staan." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^