ik zat de laatste tijd wel eens te denkn: goh, hondenmasseren, dat zou ik wel eens willen leren.
Nou zat ik net wat te googlen en kwam ik de opleiding hiervoor tegen, in Dorst (Noord-Brabant). Ik natuurlijk meteen enthausiast, totdat ik de prijs zag en dat je 2 modules moet volgen, voordat ik een diploma ontvang.
Nou lijkt het me nog steeds ontzettend leuk, maar die prijs....is het dat wel waard?
de opleiding in het kort:
basis (module 1):
- 6 lesdagen van 6 uur
- 690 euro
- duur opleiding +/- 5 maanden
gediplomeerd (module 2)
- 5 lesdagen van 6 uur + 1 dag examen
- 810 euro
- duur +/- 6 maanden
Naast de lessen ben je ongeveer 10 uur per week bezig met je huiswerk en oefenen.
Momenteel doe ik de verkorte versie (in 1 jaar) van de opleiding paraveterinair dierenartsassistente. Elke maandag ga ik naar school (soms gaat Nyx gezellig mee). Zit dan van 9 tot 4 meestal op school, ga over een tijdje ook stage lopen (600 uur in totaal).
Ben daarnaast nog wel wat uurtjes met school bezig, maar in principe zouden die 10 uurtjes per week weinig problemen moeten op leveren. Voor iets wat je leuk vind, vind je altijd wel tijd.
De opleiding zit voor mij aan de andere kant van t land, maar mijn ouders wonen in eindhoven, dus die 6 of 12x dat ik er heen ga, kan ik daar slapen
.
Maar nu hik ik eigenlijk tegen 2 dingen aan.
1. de kosten, is de opleiding niet belachelijk duur (1500 euro in totaal)?
2. is er wel vraag naar hondenmassages? ben jij berijdt er 40 euro voor neer te tellen?
Het is natuurlijk wel zo; als ik het heb afgerond ben ik gediplomeerd en als je het als eigen baas doet is het makkelijk te combineren met ander werk, omdat je zelf je werktijden kunt indelen
wat vinden jullie?
zouden jullie het doen? waarom wel/niet?



3 doggies

