zwemmen van een pup

11 reacties

patrick

9 september 2009, 10:25

hoi na wat lezen hier kan ik niks vinden over wanneer het eigenlijk het beste is om te beginnen met zwemmen voor je pup mijne zwemt nu 2 weken bij een vijver bij ons in het bos hij vindt het heerlijk maar is het al verstandig om hem te laten zwemmen.... het is een am bulldog van net 4 maandjes jong????

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zwemmen van een pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

mijn pup zwom met vijf weken al in het oostvoornse meer, wel kijken of het wat schoon water is, oostvoornse meer is stromend water , zoet brak.

de fokker nam ze al heel vroeg mee, newfoundlanders zijn zwemmers. vaak moet je toch even wachten tot ze de enting van de ziekte van weil hebben gehad, wordt aangeraden, maar als het stromend water is kan het niet veel kwaad.

vier maanden jong ? dan heeft tie als het goed is de enting van de ziekte van weil gehad, geen bezwaar, lekker blijven zwemmen.

willemijn.

patrick schreef het onderwerp

9 september 2009, 10:55

ja hij heeft met 12 weken die grote spuit gehad het is niet echt stromend water maar wel helder.....

Anja

9 september 2009, 11:19

Lekker laten zwemmen hoor die van ons zwommen al toen ze bij de moeder nog waren;




Jara vond het geweldig :-D

patrick schreef het onderwerp

9 september 2009, 11:25

ok dank je voor de reacties..

Kirsten & Cacao

9 september 2009, 12:19

Hier ook een vroege zwemmer.

Cacao zwom vanaf een maand of 3 echt met de pootjes van de grond zeg maar.

Gewoon lekker doen, zwemmen is minder zwaar voor de gewrichten dan lopen of rennen! Dus goed voor de spieropbouw!

Je ziet bij Cacao dan ook dat ze een hele gespierde borst heeft.

patrick schreef het onderwerp

9 september 2009, 12:28

nou dj vind het zelfs zo leuk het zwemmen dat hij zelfs duikt hahahaha zo tijdens het zwemmen kijken wat er onder hem gebeurd.....

Kirsten & Cacao

9 september 2009, 13:42

Cacao gaat ook altijd met zo'n grote plons het water in, dat ze eerst kopje onder gaat voordat het onderstel op de 10e versnelling aan de gang gaat ;-)

nnatasjaa

9 september 2009, 14:24

Sky zwom toen ie 5 maanden was, hij vind t nu ook erg leuk!! vooral als ik zn wubba water mee heb haha

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

9 september 2009, 15:13

Een pup kan idd zwemmen, maar NIET TE LANG. Doe rustig aan met je hondje. Hoe meer je hem laat bewegen, des te betere conditie hij krijgt als hij ouder wordt.... en dan moet je alsmaar meer en meer beweging geven om hem nog moet te maken. Dus doe rustig aan, 5-10 minuutjes of zo.

patrick schreef het onderwerp

9 september 2009, 15:27

de tijd om zijn beweging te krijgen is het probleem niet... loop zelf ook graag dus neem mijn hondjes altijd mee. en zwemmen mogen ze van mij maar even omdat ik ze ook weer de auto in moet nemen dus loop meestal een stukje daarna kunnen ze iets droog rennen droog ze bij de auto af en dan naar huis toe.
maar het wordt ook weer kouder dus de pup zal van mij toch niet meer zo vaak het water in mogen....

angelique konig

9 september 2009, 15:58

Brownie zwemt echt overal en springt ook overal te water en dat doet hij al vanaf zijn 3e maand ofzo. Hij vindt het heerlijk en hij is super gezond dus het zal wel goed gaan. groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zwemmen van een pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^