Foto's

6 reacties

Monique

9 september 2009, 01:41

Wil iemand zo vriendelijk zijn om uit te leggen hoe je een foto bij je profiel weg kan halen zonder dat je er een ander voor in de plaats moet zetten, dus een profiel zonder foto?

Ik kan het op de site niet terug vinden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foto's " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

9 september 2009, 02:02 3 doggies

Blijkbaar heb je het al gevonden :-) .

Monique schreef het onderwerp

9 september 2009, 17:00

Nee helaas niet, ik had het nogal onduidelijk neergezet denk ik :(

Hoe krijg je je foto helemaal weg, een fotoloos profiel dus ;-)

Lisanne

9 september 2009, 17:35 3 doggies

volgens mij, moet dat kunnen door dus, naar profiel wijzingen te gaan, en dan op profielfoto wijzigen, vervolgens niets aanvinken en dus op ok drukken, dan zie je hem nog, maar als je dan je computer opnieuw opstart is hij weg,

het kan dat ik me vergis hoor, maar ik dacht dat het zo kon,..

Monique schreef het onderwerp

10 september 2009, 19:27

Helaas Lisanne,

Ik heb jouw advies opgevolgd maar ook dat werkt niet... :'(

Lisanne

10 september 2009, 23:37 3 doggies

Sorry, dan weet ik het ook niet meer :'( :'(

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

10 september 2009, 23:41 3 doggies

Monique, misschien kun je een bericht sturen naar 'het moderatorteam' (bij Baasjes onder de H zoeken). Denk dat zij wel antwoord hebben op je vraag.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foto's " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^