nest Maltezer - Boemer

4 reacties

Kelly (gast)

gewijzigd 12 januari 2013, 16:04

Beschrijving: witte hond met bruine vlekken op de rug en bruine oren, ogen en neus. Er zijn nog 2 reutjes en 1 teefje beschikbaar uit een nest van 6 pups.         De middelste is het teefje. Geboren op 18 november 2012, dus ze mogen het nest verlaten.

Extra's: zijn gekeurd door de dierenarts, ontwormd en ingeënt. In huiselijke sfeer opgeroeid, waardoor ze geluiden zoals een stofzuiger, radio, … kennen.

-- reactie gewijzigd door het moderator team op 12 januari om 16:04 --

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nest Maltezer - Boemer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Naomi1971 & Tessa

12 januari 2013, 15:49

Heb je hiervoor toestemming gevraagd van de moderator? Je mag niet zomaar honden aanbieden op dit forum nl.

Anoniem (gast)

12 januari 2013, 15:53

Erg veel geld voor een hond zonder stamboom..zijn de ouders ook getest?

Diane, Casper & Tom†

12 januari 2013, 16:03

Extra's? Lijkt wel een auto advertentie! :-p Succes met de "verkoop"...

Lianne, Mara & Maybe

12 januari 2013, 16:04

hetzelfde topic.. dit mag hier nog steeds niet, deze gaat ook op slot ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nest Maltezer - Boemer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^