Gisteren ben ik flink door mijn rug gegaan en het was zo pijnlijk dat het me amper lukte om overeind te komen. Mijn man opgebeld i.v.m. Rupert (engelse springer spaniel, 17 weken) die uit de bench moest om uitgelaten te worden na zijn dutje.
Gisteravond nog fysio aan huis gehad, maar testjes gehad en denkt aan iets neurologisch, hernia, in die geest. Moet 5 dagen heel rustig aan doen, dus geen pup tillen en uitlaten. Mijn man is nu een dag vrij, weekend komt eraan, daarna 2 dagen mijn ouders kunnen regelen die voor Rupert zorgen. Daarna zien we wel verder.
Stel dat het ditmaal wel langer gaat duren en mogelijk toch een hernia is, hebben jullie ideeen hoe ik dit moet gaan doen met tillen van onze pup? Nu met 17 weken, weegt hij ruim 11 kilo. Voor de duidelijkheid, wij wonen in een huis met de woonkamer op de eerste verdieping, Rupert slaapt op de bovenste verdieping (ook onze slaapkamer) omdat hij in een bench in de woonkamer te weinig slaapt i.v.m. de prikkels om hem heen. (als eens geprobeerd) Als ik hem uit moet laten, moet ik na de woonkamer, nog een verdieping naar beneden. (daar zijn ook 2 slaapkamers) en de tuin en voordeur.
Willen jullie meedenken?









