Indalen balletjes pup

4 reacties

Fleur en hondje Banshee

4 januari 2013, 21:22

Hoe kan ik voelen of de balletjes van onze kleine goed indalen?
Ik zie namelijk nog niets aan de buitenkant. De laatste keer bij de dierenarts was het allemaal goed.
Maar wil het zelf ook graag beetje in de gaten kunnen houden.

Waneer komen gemiddeld de balletjes bij een hond? Het is een Jack russel.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Indalen balletjes pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anne-Wil (baasje van Juno)

4 januari 2013, 21:42

Het lijkt me dat je ze moet kunnen voelen in de lies van je pupje. Wat ik heb begrepen is dat ze meestal indalen tussen de 7 en 15 weken, maar dat het tot een half jaar kan duren.
Als de balletjes dan nog niet zijn ingedaald (of slechts 1) zal het waarschijnlijk ook niet meer gebeuren.

Bij Juno is ook 1 bal nooit ingedaald, die moest met zijn castratie uit zijn buik verwijderd worden.

Jeanine :)

4 januari 2013, 22:10

Onze Ier ' H ' had er ook maar 1 was niet gecastreerd maar heeft er gelukkig ook geen last van gehad.

Ria Macho Jamiegoedgekeurde fokker

4 januari 2013, 22:37

Het duurde bij onze Macho ook tot bijna 8 mnd. 1 schoot steeds weer terug in de lies. Door zachtjes masseren in de goeie richting kwam hij op de goeie plek terecht.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Indalen balletjes pup" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^