woezel therapiehond in opleiding.

4 reacties

Nadine & Woezel

4 januari 2013, 13:30

Hallo hondenpage leden.

Graag wil ik bekendheid geven aan onze hond woezel die in opleiding is om therapiehond te worden.
We zijn al een heel eind op weg om deze dure opleiding te bekostigen. Helaas staan we nu stil. Heel erg jammer want we zijn al zo'n eind op weg.

Graag zou ik degene die geintereseerd zijn in ons verhaal willen doorverwijzen naar de site www.dogswork.nl Daar staat onder het stukje woezel het verhaal van Elroy (onze zoon) en woezel onze doodle.

Ik weet niet of het toegestaan is op hondenpage om dit zo te mogen neer zetten.
Het is geen reclame maar een vraag om hulp.
Alle kleine beetjes helpen tenslotte.
Mocht het niet zijn toegestaan, dan verwijder ik het uiteraard.

Ps. Mocht je de site hebben bekeken, zou het leuk zijn als je een krabbel achterlaat hier of op dogswork.nl

Alvast vriendelijk bedankt.

Groetjes Woezel...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "woezel therapiehond in opleiding." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jolandamariette

14 januari 2013, 08:38

Ik heb de site bekeken, leuk! Ook de mogelijkheid tot opleiding voor jezelf vind ik erg leuk. Staan alleen geen prijzen bij...Verder heb je dus nu een upje!
;-)

Anoniem (gast)

14 januari 2013, 20:29

Hoi Jolandamariette

Heel erg bedankt voor het bekijken van de site en je enthousiaste berichtje. Super. Daarnaast bedankt voor het upje!
Verder staan de prijzen er idd niet op maar moet je uitgaan van ongeveer 5000 euro voor een twee jarige opleiding.

Groetjes nadine

Gerdabijna goedgekeurde fokker

15 januari 2013, 00:45

Van het nest wat ik nu heb wordt ook een hond opgeleidt tot therapiehond.
Ga de website die je aangeeft zeker lezen.

Esther

15 januari 2013, 01:51

Hé wat leuk om hier een berichtje te lezen over dogswork. Daar start ik a.s. vrijdag voor de opleiding tot therapiehondbegeleider.

Ik hoop dat je het voor elkaar krijgt om de opleiding af te maken. Het is erg mooi werk voor kind en hond.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "woezel therapiehond in opleiding." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^