Aflikken van bek

4 reacties

Toby & ???

3 januari 2013, 10:10

Toby is niet helemaal fit geloof ik.
Hij heeft nu al een paar keer overgegeven verspreid over meerdere dagen. Veel komt er niet uit. Voornamelijk gal. Terwijl hij toch wel gewoon eet.
Nu viel het me gisteren op dat hij continu zijn bek aan het aflikken is. Komt dit iemand bekend voor?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aflikken van bek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Luca & de poezels ^_^

3 januari 2013, 10:16

Als de onze plots aan zijn bek gaat liggen likken gaat hij overgeven. Niet het normale likken maar eerder ongemakkelijk. Dan weten we dat hij dringend uit de zetel moet :-)

Maar wij weten ook waar hij meestal van gaat overgeven. Zo ben ik aan het uitproberen welke vis versie hij verdraagt. Tot hier toe alles zolang er maar geen graten of organen bij zitten. En konijn moet ik hem ook niet geven want dat komt er massaal terug uit.

je schrijft ..voornamelijk gal..wanneer is dat ? in de vroege ochtend voor die gegeten heeft ?

of als Toby misschien gras gegeten heeft ?
continu zijn tong eruit om zijn bek af te likken, iets gekregen wat nog aan zijn bek zit, of echt de hele dag door ?

Loesje

gewijzigd 3 januari 2013, 10:29

Wat voor een hondje heb je en hoe oud is Toby?

Het constant of regelmatig aflikken van de bek is inderdaad een teken dat hij zich niet lekker voelt.
Bijv. een van de symptomen van Cavaliers met cm/sm klachten/pijnen is het bekaflikken.

Als Toby blijft overgeven, zou ik gaan overleggen met de dierenarts.

Toby & ??? schreef het onderwerp

3 januari 2013, 11:19

Toby is een kruising friese stabij van 1 jaar en 3 maanden.

Het overgeven van gal gebeurt meestal nadat hij in de tuin van het gras gesnoept heeft. Een enkele keer ook vanuit het niets.

Het likken doet hij echt uren achterelkaar.

Hij is minder levenslustig. Kan in ene gewoon zijn eigen fanatieke hypermomenten hebben, maar een half uur later ook in zijn mand liggen en er liever niet meer uitkomen. Eten gaat normaal. Drinken doet hij ook normaal. Bij het uitlaten geen problemen. Heeft gewoon dagelijks ontlasting. Tandvlees is mooi roze.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aflikken van bek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^