Casper is nu bijna 19 weken, ruim 4 maanden oud. Hij is een Border Collie. Het gaat op zich prima ik zou alleen wel wat tips kunnen gebruiken over hoe hij zichzelf zou kunnen vermaken. Wij spelen vrij veel met hem maar het zou ook prettig zijn als hij zichzelf zo áf en toe eens zou kunnen vermaken! Op zich lukt hem dat wel met 2 balletjes. Hij heeft er 1 in zijn bek en voetbalt dan de andere door de kamer maar als die dan per ongeluk onder de kast rolt moet ik hem uiteindelijk toch weer "gaan helpen". Alleen op een botje laten kluiven vind ik eng. Hij heeft 2 weken geleden ruim 6cm kauwstaaf in 1x doorgeslikt, drama! Gelukkig is het goed gekomen maar een groter botje geven is geen optie. Hij gooit ermee als het te groot is om op te kluiven. Ik houd zijn staafjes nu vast en als hij half op is gooi ik hem weg. De hele dag Kongen vullen is natuurlijk ook geen optie! Door de weeks overdag gaat het wel. Ik doe dan toch de dagdagelijkse dingen en dan ligt ie naar me te kijken maar 's avonds en in het weekend zit ik zelf ook wel eens graag op de bank! Hoe doen jullie dit?



3 doggies



Zal er veilige spullen in doen! En onze tuin is nog niet helemaal afgezet dus ik kan hem niet "naar buiten doen". We wonen wel aan de rand van het bos dus mogelijkheden genoeg!
Hij vliegt erin voor zijn eten (3x per dag) en 's nachts vliegt ie er ook in voor een klein handje brokjes. Deurtje dicht, soms beetje graven en dan slapen tot ruim 8u 's ochtends. Ik ben bang dat het misgaat 's nachts als ik hem er overdag ook in doe *schaam*.



en willen dan even niet touwtrekken, bal gooien of stokken schuiven door de kamer. Wel hebben we een boodschappenkrat in de kamer staan met haar speelgoedjes waar ze af en toe in kan duiken om snoepjes te zoeken". Een puzzel hebbben we ook maar daar is ze nog best jong voor.





