Naar de heide!

7 reacties

Fleur en hondje Banshee

30 december 2012, 22:42

Vandaag met Banshee even naar de heide geweest lekker rennen en spelen met de bal haha! En nu ligt hij al vanaf 4 uur vanmiddag te snurken haha! (Met wat kleine plas
momenten tussendoor maar die duurden niet langer dan 10 min of hij was weer moe haha)

Hier de leukste foto's:




Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naar de heide!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Celine

30 december 2012, 22:45 3 doggies

ah superleuk! lekker uitgeraasd!

Kimberley

30 december 2012, 22:52 3 doggies

Heerlijk! Die heeft het zo te zien goed naar zijn zin gehad!

Chicka

30 december 2012, 22:54 3 doggies

Leuke foto,s van Banshee ;-)

Dogs

30 december 2012, 23:39 3 doggies

wat een droppie is het toch! heerlijk he als ze lekker aan het spelen zijn! geniet nog even van het pup zijn want voor je het weet zijn ze groot;-)

Buffy & Bailey

30 december 2012, 23:40 3 doggies

Awww wat een lekker ding is het toch en ik ben echt helemaal fan van de naam Banshee.. Echt geweldig!

Fleur en hondje Banshee schreef het onderwerp

31 december 2012, 09:22

Hij heeft het zeker naar z'n zin gehad haha!
Heerlijk rennen en spelen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naar de heide!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^