Vervolgtopic QUIRINE

3272 reacties · pagina 62 van 110

Sandra

5 februari 2013, 17:11

Dank jullie wel ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolgtopic QUIRINE" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

petra en jack

gewijzigd 5 februari 2013, 17:14

Ik stop ook met webcam kijken.
Ga Jack uitlaten en buiten hoor ik Lady (onze pony) gillen want het is tijd voor haar brokken.
Daarna ...ga ik koken.

Vanavond kijk ik weer mee.;-)

Chicka

5 februari 2013, 17:14

Graag gedaan kanjer :-D

Geef je grote vriend een knuffel van me ;-)

Chicka

5 februari 2013, 17:18

" Ik stop ook met webcam kijken.
Ga Jack uitlaten en buiten hoor ik Lady (onze pony) gillen want het is tijd voor haar brokken.
Daarna ...ga ik koken.

Vanavond kijk ik weer mee.;-) "


Okee Petra, ook jij wandelse met Jack ;-)

Eet smakelijk voor zometeen, en tot later ;-)

Wat een mooi team zijn we toch met z,n allen ;-)

Lydia

5 februari 2013, 21:06

Zeg dat wel, wat een team! ;-) Hartverwarmend zijn jullie ;-)

Chicka

5 februari 2013, 21:20

Ik ga de cams sluiten, om er morgen weer met frisse en goede moed tegenaan te gaan

En Maartje ;-) , ik hoop dat ook jij een beetje kunt slapen vannacht.

Tot morgen allemaal

Maartje

5 februari 2013, 21:55

Thanks Chicka!! Geniet ze lekker van je avond samen met lieve viervoeter!!

Ook ik ben er even weg van, een fijne avond gewenst allemaal en tot morgen,
dat morgen maar 'n zonnige dag mag worden

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

5 februari 2013, 22:14

" Huisje weer lekker schoon, was weer klaar, hihi even goed gebruik van 'n slapeloze nacht,
oven staat aan, koffie is klaar en de cams draaien.

Goedemorgen allemaal, heel veel sterkte en succes vandaag, may today be the day!! "


Wow! Jij hebt het goed geregeld. Maar 'k zou tussendoor toch ook wel eens slapen hoor ;-)

Sneeuw bij jullie? (gast)

6 februari 2013, 00:04

IK zie op de webcam bij jullie in noordwijk weer sneeuw vallen...hier in denhaag niet.
Misschien zijn er weer sporen te zien morgen van q...hoop het zo....wat houd zij het toch vol...niet  te geloven.
Het wordt toch eens tijd dat zij haar laat vangen hoor.

Mijn zoon vertelde ooooo mam is toch heel eenvoudig.....gewoon een hengel met een stuk vlees er aan bij die bosjes. dan loopt zij er wel achter aan....dan kan je haar zo vangen....jaja hij kan makkelijk praten.. in gedachten heb ik zoiets...je moest eens weten wat er allemaal gedaan is om q te vangen.
Brittie

Lydia

6 februari 2013, 00:06

Ooooh, wat schattig! Was het maar zo simpel hè?

Anoniem (gast)

6 februari 2013, 00:10

Inderdaad lydia....was het maar zo!
Brittie

hier in vlaardingen sneeuwt het ook . kreeeg net een witte teckel binnen was dat arme beest vergeten dat ze ging plassen heb haar wel geroepen maar ze vond de sneeuw zo mooi dus ging ik zelf plassen en vergat Die arme Lobke, nou ze is weer warm en ligt ingebakend te slapen in haar mand lekker ingerold in een fleece deken . kijk Querini zo kan jij het ook hebben ga nou toch morgen vroeg naar iemand toe laat je oppakken .groetjes Hein.

hier in vlaardingen sneeuwt het ook . kreeeg net een witte teckel binnen was dat arme beest vergeten dat ze ging plassen heb haar wel geroepen maar ze vond de sneeuw zo mooi dus ging ik zelf plassen en vergat Die arme Lobke, nou ze is weer warm en ligt ingebakend te slapen in haar mand lekker ingerold in een fleece deken . kijk Querini zo kan jij het ook hebben ga nou toch morgen vroeg naar iemand toe laat je oppakken .groetjes Hein.

Sneeuw (gast)

6 februari 2013, 01:37

Het sneeuwt nu ook in denhaag.........wel heel mooi vanuit mijn raam.....alles in een sneeuwlaagje.
Brittie

Bertine, Junto, Romy

6 februari 2013, 07:31

Hier ligt wel een cm of 8 sneeuw denk ik. Ik ga zo de cams openen en kijken hoe het in Noordwijk is.
................ ik vind die hengel zo gek nog niet............O-):-D

Sandra

6 februari 2013, 08:43

Hier ook een klein laagje sneeuw, valt gelukkig mee wat er gevallen is, helaas kan ik vanochtend niet van de partij zijn met het webcam kijken, vanmiddag wel, dus succes met kijken ;-) En ik hoop dat jullie die kleine dondersteen nu weer eens zien !

martine Fenna en Cooper

6 februari 2013, 11:32

Hier gaan de webcams weer open voor de hele namiddag.
Allemaal heel veel succes vandaag.

Chicka

6 februari 2013, 12:01

Goedenmiddag allemaal :-D

Hier staan ook de cams weer open ;-)

Later als normaal, maar ik heb eerst m,n boodschapjes weer in huis gehaald voor de komende dagen :-)

Veel succes allemaal vandaag weer ;-)

Chicka

6 februari 2013, 15:03

" http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=420534778027439&set=a.128019263945660.33327.111625568918363&type=1&theater

Wilde het hier toch even plaatsen, ook ons gaat het lukken, al denkt die kleine sodemieter dat ze ons steeds te slim af is O-) "


;-) ;-) ;-) ;-)

Zo is het Sandra ;-) , dat heb je goed gezegd ;-) , we zullen haar vinden ;-)

De wonderen zijn de wereld nog niet uit, bedankt voor het delen van link, mooi he ;-) ;-) ;-)

Anoniem (gast)

6 februari 2013, 15:08

Hoi Sandra...
heb je link even gejat voor bij Waar is onze Angel. zoeken al lang naar ook een Dora. maar dan een engelse bulldog.....

Gr kim

Sandra

6 februari 2013, 15:36

Hoi Kim, Prima hoor, ik volg ook altijd jullie berichten op Facebook, van waar is onze Angel ;-)

annette & de boefjes

6 februari 2013, 15:47

;-)Zo is het maar net, Quirientje krijgen we ook wel!!! Hoorde van de week nog van Letty dat er na bijna een jaar rondzwerven in een polder (geloof ik) een hond is gevangen en herenigd met het baasje. Het kan dus wel degelijk, alleen zijn wij niet van plan er een jaar over te doen, toch?;-)

martine Fenna en Cooper

6 februari 2013, 15:52

Ik ga even de webcam sluiten voor boodschappen te doen.
En een jaar nee hé Quirine zolang gaan we niet wachten hoor.
Dus oortjes en ogen heel goed open houden en dan komt deze kleine meid zeker vlug terug thuis.
Allé tot straks dan kom ik weer cammen. ;-)

Chicka

6 februari 2013, 15:59

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee wij zijn niet van plan er een jaar over te doen O-) , dat kan de kleine Q misschien wel denken, maar wij denken er anders over ;-)

Kleine en mooie Q kan ons nu nog steeds te slim af zijn O-) , maar de tijd komt dichterbij dat wij overwinnen ;-)

Letty hou vol hoor ;-)

Bertine, Junto, Romy

6 februari 2013, 18:35

Zo is het maar net! Geen haar opmijn hoofd die er over denkt het op te geven voor die kleine meid weer terug is in Letty's armen. Veilig bij haar zusje.

Evelyn

6 februari 2013, 19:21

Kom op Q is dit stilte voor de storm ??????????

Chicka

6 februari 2013, 19:24

Ik ben er nog O-)

Met moeie oogjes O-) ;-) O-)

annette & de boefjes

6 februari 2013, 19:27

arme chicka, maar ja, 't is voor een goed doel he? Misschien bestaat er wel oogmassage,hihi, dat zou wel mooi zijn he, voor de vierkante moeie oogjesO-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolgtopic QUIRINE" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^