Vervolgtopic QUIRINE

3272 reacties · pagina 21 van 110

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolgtopic QUIRINE" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lydia

13 januari 2013, 16:27

Heel bijzonder dat we met zo weinig mensen toch weer zo'n weekend (hebben) kunnen 'maken':
24 uurs dienst zat er niet in om te posten, maar dat neemt niet weg dat er dankzij Joyce, Dana, Annette & Arie en Conny, Bart & Ilse toch maar mooi zo'n 20 uur in de vrieskou is gepost!! Waarvan dan verreweg de meeste tijd in het donker. Ellen was zo lief om langs te gaan met hete thee en een morele oppepper én om Dana gezelschap te houden. 
Annelies heeft ons geholpen door zaterdagavond in de auto te springen en een zorg van onze schouders te halen.
GEWELDIG MENSEN, WE ZIJN SUPER TROTS OP JULLIE!

Vanochtend heel vroeg hebben Annette & Arie hun dienst gedraaid en ook nog gezocht in mogelijke schuilplaatsen onder de diverse strandpaviljoens. Op dit moment zit Dana te posten en Ellen gaat bij haar langs. Ze worden net als gisteren weer afgelost door Conny, Bart & Ilse. 
Jammer, heel jammer dat de kleine Q ons tot nu toe letterlijk in de kou heeft laten zitten. Die ligt vast ergens opgerold in een warm schuilnestje ;-) (grrrrrrr!)

Wacht maar af, we vinden je nog wel!

annette & de boefjes

13 januari 2013, 16:37

Wat ik hier toch ook wel ff kwijt wil. Ook jij , Lydia, bent een kanjer. Je kan dan wel niet mee zoeken maar je neemt toch maar even heel de organisatie op je schouders, en dat is ook een heel belangrijk onderdeel in de jacht naar Quirientje. Ook voor jou petje af hoor;-);-);-)

Bertine, Junto, Romy

13 januari 2013, 16:39

" Wat ik hier toch ook wel ff kwijt wil. Ook jij , Lydia, bent een kanjer. Je kan dan wel niet mee zoeken maar je neemt toch maar even heel de organisatie op je schouders, en dat is ook een heel belangrijk onderdeel in de jacht naar Quirientje. Ook voor jou petje af hoor;-);-);-) "

;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Daar ben ik het helemaal mee eens hoor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petra en jack

gewijzigd 13 januari 2013, 16:44

Lydia...ook van mij ....;-)

martine Fenna en Cooper

13 januari 2013, 16:43

De webcams staan hier nog open al dus het toch fris was , waren er precies veel mensen daar.
Hopelijk word ze één van deze dagen gevonden.
En voor de posters vanavond nog veel succes . ;-)
Hier blijft de webcam de volgende dagen weer open staan.
En anders tot zaterdag al hoop ik echt van niet.

Chicka

13 januari 2013, 17:18

Jullie zijn stuk voor stuk kanjers, sla jezelf niet over Lydia, ook jij bent een kanjer ;-) ;-) ;-)

Ik zoek ook wel mee, maar dan via de webcam O-) , dat is toch even wat anders als in Noordwijk zijn en dan de kou trotseren, ik zit hier met een bakkie koffie achter de pc in de warmte, dat is een heel verschil O-)

Dus meiden en mannen van het Q-Team wat steeds in Noordwijk is, ik ben TROTS op jullie ;-)

Lydia

13 januari 2013, 17:37

En het gaat maar door; Ieteke en Arie hebben Dana warme soep en afbakbroodjes gebracht en Ieteke en Annet S zijn aan het speuren gegaan...... 
Verder kan het ijzersterke stel uit IJsselstein over een kwartiertje ongeveer arriveren bij de postplaats, mét 15 ltr pens/kip slobber.
Zelfs de man van Conny komt nu ook mee (dus met 4 nu) En ik weet zeker dat er meer mensen lopen te zoeken waarvan ik het niet weet. toptoptop!


We hebben ook een ziekenboegje: Nelleke en Evelyn - waar ik altijd een beroep op mag doen - zijn grieperig. Beterschap meiden!

Bertine, Junto, Romy

13 januari 2013, 17:42

Nelleke en Evelyn, ik wens jullie heel veel beterschap!!! Goed uitzieken hoor!

martine Fenna en Cooper

13 januari 2013, 18:01

Wat gaat het hard zoveel goede hartjes bij elkaar. ;-)
Het kan niet anders dat dit een goed einde krijgt.
Nelleke en Evelyn ziek worden is niet zo fijn ,goed rusten en uitzieken dan ben je binnen enkele dagen weer beter.

Ik sluit me aan bij vele voorafgaande berichten.
Echt weer super met die kou en in het donker.. gelukkig toch weer wat resultaat!;-)

Waar zouden we zijn zonder de positiviteit en heldere organisatie van lydia.
Die hopelijk haar blije gezichtje wel op de "welkom thuis Q party" komt/kan laten zien! ;-)

15 liter kip/pens prut.....dat moet afdoende zijn! ;-) echt super!!!

Nelleke en Evelyn beterschap!

Letty we geven niet op!
blijkbaar ben je niet de enige die in kabouters geloofd en er van houd!


Ans, ik duim ook voor loekie!

En de zoekers en cam kijkers zet hem op!!!;-)

Ik heb feromonenspray besteld bij de da...die gaat as donderdag of vrijdag mee.

Kim

13 januari 2013, 21:26

en zouden ze daar in Noordwijk niet voor een paar dagen ALLE PRIKKELDRAAD weg kunnen halen???? wat is dat frustie dat je vanuit dat draad moet tren over een vlakte!!! zou voor jullie een stuk makkelijker zijn! (al houd dat draadje je ook niet tegen als je een paar oren ziet flapperen! hihi) ;-)

Kim

13 januari 2013, 21:26

turen sorrie

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

gewijzigd 13 januari 2013, 21:30

" en zouden ze daar in Noordwijk niet voor een paar dagen ALLE PRIKKELDRAAD weg kunnen halen???? wat is dat frustie dat je vanuit dat draad moet tren over een vlakte!!! zou voor jullie een stuk makkelijker zijn! (al houd dat draadje je ook niet tegen als je een paar oren ziet flapperen! hihi) ;-) "


Hum...Als er al eens één keertje iemand over de draad gaat zal dat zo heel veel niet uitmaken... Haal die een poosje weg en je hebt geen duinen meer.Kan niet dus. :-)

Kim

13 januari 2013, 21:43

nee dat weet ik. maar pffff er staat zoveellllllllllllllllllllll zou wel makkelijker zijn. en als iedereen dat doet..ik weet t...staat nederland dalijk onderwater hihi

"
wat raar, toen ik net zocht op zuidholland, teckel, tussen 1 oktober 2012 en nu, kwam er niets uit.
maar ik heb haar op amivedi gevonden. "


Karin,als amivedi in toets en dan vermistteckels da staat er een hele lijst van vermiste teckelsheb ik in het vorig topic al eens gemeld groeten Hein, en iedereen die zoekt of de webcams bekijkt toytoy hein.

Wijna

13 januari 2013, 21:58

Petje af voor alle kanjers die zoveel doen !
Super ! En dat met deze kou !
Blijf het volgen hij moet toch een keer komen

petra en jack

gewijzigd 13 januari 2013, 22:18

*Het berichtje wat ik vanmorgen stuurde over de strandpaviljoens: de Koele Costa,Strandhuys Buitengewoon bij afrit 21.....die blijken er in de winter niet te zijn!

Dat wist ik dus niet...
(sorry....Ilse)

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

13 januari 2013, 23:14

" nee dat weet ik. maar pffff er staat zoveellllllllllllllllllllll zou wel makkelijker zijn. en als iedereen dat doet..ik weet t...staat nederland dalijk onderwater hihi "


Haha... Niet te hard stampen daar in Noordwijk... Zoveel volk... kust niet indrukken ;-)

brittie (gast)

14 januari 2013, 04:16

Om ff over 9 even gekeken op de bosweg en achter de manege (had een raar gevoel)
Wel een goed gevoel misschien??


Misschien een goed idee om daar eens te kijken,en navragen of de paarden soms s,nachts onrustig zijn.
Wel een warme plek om te schuilen voor de kou....en er ligt ook vaak eten.
Mijn hondje was gek op paardenvijgen.
Niet dat ik hem dat liet eten hoor....maar weet wel dat hij er graag naar toe liep.
Brittie

martine Fenna en Cooper

14 januari 2013, 08:22

Ik hoop het ook, en aan iedereen die ook mee camt of opzoek gaat ook veel succes. ;-)

Conny

14 januari 2013, 09:24

Goedemorgen beste Q lezers.
Hier even een vraagje uit IJsselstein.

Volgens de weersberichten gaat het sneeuwen aan de kust, Team Q IJsselstein zoals we ons zelf maar hebben benoemd :-) willen graag in de nacht/ vroege ochtend op zoek gaan naar pootjes afdrukken in de sneeuw of nog liever Q zien lopen door de sneeuw. Helaas gaat overdag ons niet lukken i.v.m. met werken.
De vraag is: Wil iemand ons op de hoogte brengen als er een laag/laagje sneeuw ligt in het gebied van Q. Ik ben 24 uur per dag bereikbaar.

Even voor de duidelijkheid probeer niet grappig te zijn en ons voor de grap uit bed te bellen of een uur te laten rijden voor niets (alhoewel voor niets is het nooit we kunnen ook dan wel wat bedenken om Q te zoeken) Maar houd er rekening mee dat bij misbruik wij Conny en René via ons werk de mogelijkheid hebben om je telefoonnummer te tracheren! Mijn nummer is 0628269280

Met vriendelijke groet Conny.

Helene en Tybor

14 januari 2013, 15:59

Denk niet dat hier mensen zijn die de boel willen bedonderen maar vind jullie opmerking over het traceren van telefoonnummers een misbruik van je functie.

Conny

14 januari 2013, 16:16

Dat mag je vinden iedereen is vrij om een mening te hebben. Ben alleen bang gezien de reacties met telefoonnummers van kennisen op hondeforum, wil niet zeggen op deze topic. maar dat er wel degelijk mensen zijn die dit graag doen. Ik vind dit geen misbruik van mijn functie, eerder een waarschuwing.En als je niets verkeerd doet, hoef je ook nergens voor te vrezen.
Groetjes Conny

Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

14 januari 2013, 09:27

" Goedemorgen beste Q lezers.
Hier even een vraagje uit IJsselstein.

Volgens de weersberichten gaat het sneeuwen aan de kust, Team Q IJsselstein zoals we ons zelf maar hebben benoemd :-) willen graag in de nacht/ vroege ochtend op zoek gaan naar pootjes afdrukken in de sneeuw of nog liever Q zien lopen door de sneeuw. Helaas gaat overdag ons niet lukken i.v.m. met werken.
De vraag is: Wil iemand ons op de hoogte brengen als er een laag/laagje sneeuw ligt in het gebied van Q. Ik ben 24 uur per dag bereikbaar.

Even voor de duidelijkheid probeer niet grappig te zijn en ons voor de grap uit bed te bellen of een uur te laten rijden voor niets (alhoewel voor niets is het nooit we kunnen ook dan wel wat bedenken om Q te zoeken) Maar houd er rekening mee dat bij misbruik wij Conny en René via ons werk de mogelijkheid hebben om je telefoonnummer te tracheren! Mijn nummer is 0628269280

Met vriendelijke groet Conny. "


;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolgtopic QUIRINE" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^