Vuurwerk!!!! 2012

5 reacties

Brigitte en Soraya Koopman

28 december 2012, 22:06

Hallo allemaal! Het is nog niet eens oud en nieuw en mijn Soraya is nu al bang voor de lucht van het vuurwerk wat word afgestoken. In huis niks maar buiten echt bang!!!
En nu hebben wij nog een probleem mijn man kan alleen met haar lopen want ik heb een gebroken knie althans hij is wel gemaakt maar mag nog niet lopen dus kijken of de een meer geluk heeft dan de ander zit er ook niet in.
Morgen ochtend ga ik maar mee in mijn rolstoel kijken of ze dan rustiger word. Ze liep zo weer naar huis zei mijn man. Erg hé het moet nog beginnen!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vuurwerk!!!! 2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Brigitte en Soraya Koopman schreef het onderwerp

28 december 2012, 22:08

Ik had die van vorig jaar ook gestaard, maar dacht ik ga verder! Goed bij deze een nieuwe.

Thuis is zij niet bang maar buiten?!!!!!

soraya

28 december 2012, 22:55 3 doggies

Als ze echt zo bang is dan niks forceren,maar echt alleen naar buiten om te plassen en poepen,en heb je een tuintje dan zou ik daar met haar in gaan ,samen,wachten tot die plas komt,blij zijn en weer naar binnen gaan en lekker zoek spelletjes doen tegen de verveling.
Bange dieren moet je het deze dagen niet te moeilijk/zwaaar maken.
Succes deze dagen,maar het kan nog rustig zijn dus ,aangezien ze binnen wel oke is ;-)

Brigitte en Soraya Koopman schreef het onderwerp

28 december 2012, 23:00

Nee maar dat doen wij ook niet!!! Naamgenoot van mijn hondje!!!
Nee dat hebben wij nooit gedaan, en ja wij hebben een tuin, maar daar doet onze Soraya niet haar behoefte ook niet in nood, zo zindelijk is zij. Dat hebben wij haar niet eens aangeleerd!!
Onze prinses is een pietje pressies maar het komt wel goed hoor!

Mijn man loopt anders gewoon wanneer het wel kan, en dat is altijd goed gegaan. ;-)

.

28 december 2012, 23:13 3 doggies

inderdaad wat Soraya al zegt niet te veel forceren is heel belangrijk het zijn maar een paar dagen die je door moet, dus als ze dan buiten wat minder actief zijn en binnen meer beziggehouden worden is dat ook prima te redden...  ;-) 
Wat ik hier doe bij Dusty die is ook bang voor de knallen, is knal=koekje ... Daarnaast gewoon lekker gek doen met een vrolijk stemmetje, gerusstellend maar niet troostend. 
De harde knallen dichtbij vind hij nog steeds niet echt leuk maar de kleine knalletjes verderop boeit hem al niet meer zo... Nu bij een knal staat hij steeds vaker redelijk vrolijk voor me van ik krijg nu een koekje he?! ':-) begin hier al gelijk mee als de eerste knallen verschijnen, nu negeert hij de knallen verder op al weer, alleen de luchtpijlen (die gillende) en de knallen dichterbij zijn nog spannend. 

Gelukkig is het maar eens per jaar en zijn we er ook weer hier over een paar dagen vanaf ':-)
Heel veel succes en sterkte voor jullie meiske de aankomende dagen

Brigitte en Soraya Koopman schreef het onderwerp

28 december 2012, 23:27

Wij forceren ook echt niks, en ze voelt zich echt goed bij ons of op dit moment alleen bij mijn man want ik kan haar niet uitlaten vanwege mijn knie breuk en optatie.
Ik wilde alleen zeggen HET IS WEET ZO VER!!!!
Onze Soraya krijgt aandacht en koekie genoeg, en loopt ook wel buiten, maar ik vind het niet alleen zielig voor alle dieren maar ook mensen die bang zijn waar ik er een van ben, maar laat dat niet merken tegen over Raya. Het is echt niet zo dat ze ligt te beven op dit moment hoor sterker ze snurkt op haar stoel! En zo gaat ze weer lekker lopen met baas!!!
En zij krijgt alleen maar vrolijke stemmetjes want zij is onze prinses en ik kan echt nooit boos op haar zijn. En natuurlijk mag je nu helemaal niet boos zijn, maar wij zijn nooit boos.

Zij mag gewoon even niet los de komende dagen en inderdaad wij komen ze wel weer door, en dan zij is niet de enige de katten zijn ook bang! dat is het ik vind het gewoon zielig dus VUURWERK heb ik niet in huis en hoop dat het niet voor mij deur word afgestoken, wij wonen tegen de sloot aan dus de kans is klein maar toch het geeft een rot geluid!

Ik hoop dat jullie honden niet al te bang zijn, Soraya is al bang zins wij haar hebben en toen was ze al 2 en half jaar oud nu 8 en ach het is 1 keer in het jaar 2 weken prut!
;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vuurwerk!!!! 2012" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^