Ongelooflijk dat Djuna pas sinds zondag hier is. Ze is echt niet meer weg te denken uit ons gezinnetje.
En vandaag zijn wij zo trots!
Eerste kerstdag werd dit jaar bij ons gevierd, wat inhield dat we op het hoogtepunt 10 volwassenen een 2 jarige en een baby van 3 maanden binnen hadden.
En onze meiden zijn onvoorstelbaar lief geweest!
Na een onderdanige kennismaking met mijn 2 jarige nichtje zijn beide meiden netjes op hun matje gaan liggen.
Kwamen af en toe een knuffel halen en speelde uit zichzelf wat "rustig" in de keuken.
Reageerde alleen Alert op het gegil en rennen van de kleine en op het gehuil van de baby een beetje nieuwsgierig maar bleven mooi op afstand.
Djuna lijkt ook al behoorlijk op dr gemak te zijn. (ligt tegenwoordig al in vol ornaat (op rug met benen wijd), heb al menig oor lik gekregen en ligt ook steeds vaker aan mijn voeten als ik bij de pc zit.
In het begin kwam Buffy steeds aanstormen als er een knuf of een aai gegeven werd, maar sinds vandaag is dat een heel stuk minder.
Wij zijn zo trots en zo gelukkig met ons herplaatsertje!



