muilkorf welke?

8 reacties

cynnie

19 december 2012, 15:07

ik zoek een goede muilkorf die helemaal afgesloten zit om de snuit en niet snel zou los zou kunnen raken
niet omdat ze agresief is mijn teefje ofzo maar omdat ze veel kapot maakt thuis ;-)
word er wel gek van nu dus dacht aan een muilkorf
en waar kan ik zie het beste halen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "muilkorf welke?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

K

19 december 2012, 15:09

niet doen!!!!als ze over moet geven, stikt ze erin. dan kun je beter een bench kopen, en haar daaraan laten wennen.

Bink

19 december 2012, 15:11

Ik zag dat Buff dogwear ook muilkorven maakt, misschien kan je daar info opvragen?

cynnie schreef het onderwerp

19 december 2012, 15:11

naja niet zo helemaaldicht afgesloten maar wel tralies zeg maar dan...
en bench heb daar zowat ook geen plaats voor moet die midde in de woonkamer ;-)

Jeroen & Lola

19 december 2012, 15:13

ik zag het voorbijkomen op fb O-)

is er geen oorzaak waarom ze dat doet?

ik weet dat ze ze bij el perro hebben
www.el-perro.nl maar ik kom nu niet op de site dus weet niet of die geschikt zijn voor je...

cynnie schreef het onderwerp

19 december 2012, 15:18

ik ging echt eeen klein uurtje weg
ervoor nog veel beweging gehad en gespeeld en zelfs der grote bot gehad en daan nog knagen aan de muur pff
is ook niet altijd dat ze elke keer wat sloopt ofzo het is heel verschillend

Lady & de (ex-)Vagebond

19 december 2012, 15:29

Ik zou ook niet gaan voor een muilkorf als je niet thuis bent.. maar goed, ik heb zelf een muilkorf voor buiten, van het merk "MAG" van magweb.cz (even google-translate gebruiken ;-)). Die opzich fijn zijn en er ook leuk uitzien, maar ik ga binnenkort een baskerville metalen muilkorf halen, die schijnen ook fijn te zijn.Het belangrijkste is dat hij comfortabel zit en de hond nog goed kan hijgen

Mimi

19 december 2012, 15:35

Persoonlijk zou ik eerst kijken waarom je hond dit doet. Verveling? onrust? te lang alleen? Te veel beweging waardoor er nog meer onrust is? Correcties? Er zijn vele mogelijkheden waarom honden dingen vernielen.

Een bench zou een tijdelijke oplossing kunnen zijn maar dan nog zou ik kijken waarom je hond dit doet?

lut

19 december 2012, 16:32

Heb je dan geen ruimte waar ze echt niets kapot kan maken ? De badkamer, garage... Kan me wel voorstellen dat het enorm frustrerend moet zijn als ze al aan de muren beginnen knagen. Een muilkorf gaat haar misschien angstig maken, stel dat ze dat ding alleen maar wilt uitdoen bij je afwezigheid, frustratie en stress als gevolg... Duim dat je tot een oplossing mag komen, is niet gemakkelijk

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "muilkorf welke?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^