Alternatief voor kvv tijdens vacantie.

5 reacties

Anoniem (gast)

12 december 2012, 07:21

Ik geef mijn hondjes kvv. Als ik een weekend weg ga kan ik dit niet geven omdat ik geen diepvries tot mijn beschikking heb en in sommige gevallen ook geen koelkast.
Ik wil geen brokken geven.
Heeft er iemand een tip?
Alvast bedankt voor jullie reacties.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Alternatief voor kvv tijdens vacantie. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

de houdbare rollen van tammenga, rollen van 800 gram. houdbaar buiten de koeling, zelf heb ik ze gebruikt omdat mijn hond even een aanzetje nodig had wat eten betreft na een operatie. ze vond ze heerlijk

nu geef ik ze nog , een paar plakken smorgens voor ontbijt. de rollen zijn complete voeding.

Anoniem (gast)

12 december 2012, 07:27

Dank je voor je reactie. Ik was iets vergeten te vermelden. Mijn hondje eet maat 90 gram per dag. Ik zoek dus eigenlijk iets in een kleinere verpakking.

na gebruik kan je het een paar dagen in de koeling bewaren , in een tupperwahr. het is lang houdbaar, als je het netjes weg doet, in de koeling na gebruik, kan dt makkelijk.


en anders zijn er bij de dierenwinkels renske bijvoorbeeld verkrijgbaar, meestal van 350 gram, gestoomd maar ook buiten de koeling houdbaar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Alternatief voor kvv tijdens vacantie. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^