gehoorzaamheid B.

4 reacties

anja

10 december 2012, 23:29

Hai,

Ik ben weer helemaal trots op mn lieffie!

Vanavond hadden we examen gehoorzaamheid B en hij heeft het weer gehaald!

Alleen normaal is hij 1 van de weinigen van de groep die met apporteren het blok terug komt brengen!
En nu?? voor de eerste keer dus niet!!! Hij rende er mee weg en langs me heen NANANANA! hahaha
En het volgen was iets minder, mocht het gelukkig over doen en toen ging het wel goed :-D

Moest t ff kwijt hihi

Grtzzz.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gehoorzaamheid B." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

esther

10 december 2012, 23:52 3 doggies

Hartelijk gefeliciteerd Anja!:-DZul je altijd zien...gaan ze met een examen lopen draken.....O-)

Martine

10 december 2012, 23:54 3 doggies

Gefeliciteerd!!!! ;-)

anja schreef het onderwerp

11 december 2012, 19:48

" Hartelijk gefeliciteerd Anja!:-DZul je altijd zien...gaan ze met een examen lopen draken.....O-) "


Ja hoe is het mogelijk! hahahaha boefje dat ie is!

Alleen nu wil ik niet echt door voor de C want ja hij hoeft van mij geen robot hondje te worden maar aan de andere kant hij is het gewend om elke week te gaan enzo en dan ben ik toch met m bezig.

Behendigheid is op een donderdagavond maar dat komt niet goed uit bij mij..

Dus ik weet nu niet zo goed wat te gaan doen?? Iemand ideeen of tips?

grtzzz

Erika & Jetta

11 december 2012, 20:02 3 doggies

wij zitten sinds september ook in de C, en jaa Tosca heeft nooit problemen met houdingen, enkel op het examen vertikt ie het om te gaan liggen... liggen dan nog, zijn favoriete houding ;-)

Ik maakte me ook wat zorgen over het niveau van de C groep maar ik vind dat het nog heel goed meevalt, kan natuurlijk enkel over mijn hondenschool praten ;-)
het leuke aan de C vind ik vooral dat er veel los wordt getraind. Bij ons worden er ook heel veel socialisatie oefeningen gedaan nu, was in de B klas minder.
Uiteindelijk valt het van robotgehalte nog goed mee, wij doen vooral veel volg oefeningen, gecombineerd met sociale testen, we beginnen met houdingen op afstand, de hond laten wachten bij apport, naar de plaats sturen,...
Maar eigenlijk is het niet zo dat de hond nu een perfecte "zit voor" moet doen ofzo, leuk als ie het kan, maar daar gaan ze niet op drammen.

Ik zou gewoon eens een tijdje gaan en kijken hoe het je bevalt, kan je nog altijd stoppen ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gehoorzaamheid B." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^