De 15% bot waar ze het over hebben, dit moet wel kaal bot zijn. Opzich is 20% ook wel ok, maar je moet ook rekening houden met pups die kun je beter 15% geven in de groei. Dus dat een KVV 15% heeft is heel niet slecht, als je merkt dat je hond meer nodig heeft dan kun je zelf 1 keer in de week een vleesbot geven. Je kunt beter toevoegen.
Pens wordt bij de een gezien als spiervlees en door een ander als orgaan. Pens zie ik als 50/50 product. de helft tel je bij het orgaan percentage de andere helft bij spiervlees dit ivm de mooie calcium/fosfor verhouding van pens. Dus die 15% orgaan is dan 5% pens en de andere 10% overige organen.
Maar waarom voer je bij zelf samenstellen 10% dat bepaalt je toch zelf? als je 15% wilt geven dan doe je dat toch? Als ik kijk naar de NRV en BARF methode wat van origine Zelf samenstellen is dan wordt er ook gerekend met 15%


3 doggies








