heb het eens allemaal gelezen over het springen van de hond. goeie adviezen hoor.
mijn hond bamse sprong ook, en precies wat ik hier boven lees deed ik dus ook, nou heb ik een giga hond, wat gebeurde er dan ? precies ik werd besprongen door een hond van 65 kilo
en dan maar negeren en mijn rug er naar toe draaien ?
nee dat werkte bij bamse dus niet, ook het bezoek lag steeds in een deuk, en echt bamse is geen wippert hoor, integendeel, maar zo verheugd op bezoek, dat dit er dan uit voorkwam.
wat ik dan gedaan heb ? als er bezoek aan de deur kwam, toch maar even naar buiten in de kennel, met wat lekkers, en dan na een half uur mocht ze eruit, de onrust was dan grotendeels verdwenen, dat ging al een stuk beter. ook presteerde ze het om heel rustig binnen te komen, en dan een aanloop nam, en hup op schoot sprong, ja haar groote had ze mailing aan en ook haar zwaarte, conclusie ? menig bezoeker zakt zowat door de bank, en ja hou dan je lachen maar in he.
nou weer een stap verder natuurlijk, kreeg een tip gebruik een plantenspuit, en dat heb ik dus ook gedaan, alles proberen toch ? en binnen een week was het voorbij, en nu ? nog steeds van hallo hier ben ik, maar wel op de grond met vier poten.