Gezocht: Rattenvanger van hondenpage.

18 reacties

Ik werd net wakker van geritsel op mijn kamer, dus ik doe een lampje aan zie ik een muis of een rat, geen idee, had zo een eekhoorn kunnen zijn, wegschieten. Dus ik meteen de honden van beneden gegaald en laten zoeken. Silver kent het spelletje zoek, zo heeft hij eens op zolder ook al een rat gevangen. En buiten kom ik vaak zat dode muisn
jes tegen, dus ik dacht deze heeft hij snel gevonden. Nou echt niet. Meneer heeft heel mijn inbouwkast na gesnufceld en het enige wat hij vibg was een knuffel, waarmee hij vervolgends op bed sprong en lekker ging liggen. Geen rat gevonden dus.
Nu heb ik heel de slaapkamer helemaal spik en span opgeruimd. Nergens etensresten gevonden, of zakjes van eten ook niet. Dus wat dat beest nou zocht. Maar nu lig ik met open ogen op mijn bed. Ookal zijn de honden nu hier, en die zullen hem vast wel pakken als hij zijn schuilplaats verlaat, maar toch kan ik niet weer slapen.

Dus mu ben ik op zoek naar een goede rattenvanger. Wie van jullie heeft er een? Alvast bedankt.

Ik ga maar weer proberen te slapen, Blue is al hard aan het snurken haha.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gezocht: Rattenvanger van hondenpage." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sam en Lizzy

6 december 2012, 06:15 3 doggies

de mijne blaft er alleen tegen. dus wij kunnen je niet helpen :P

slaap lekker nog

Marleen , Blacky & Justy

6 december 2012, 06:16 3 doggies


Bweks,...Blue moet gedacht hebben dat die knuffel de schuldige was ;-)
Ons Blacky is een eerste klas ratten en muizenvanger, ik kan ze je wel even lenen.

Ik ben wel niet verantwoordelijk voor de vernielingen die zij daarbij aanbrengt O-)

mieke

6 december 2012, 06:25 3 doggies

Tja, mijn super rattenvangertje leeft helaas niet meer...
Er zit denk ik niets anders meer op dan : Bedje uit en samen met de hond alles afspeuren.( ik ben al bijna een uur op, dus dat moet kunnen) Als er een rat zit ruikt hij die echt wel! Enne, hou een beloning klaar voor als hij hem heeft, dat is fijner dan dat hij zichzelf beloond met de dode rat!
Veel "jachtplezier" ;-) ;-)

Siberienne

6 december 2012, 07:04 3 doggies

Spot is ook te leen, vangt 2-3 muizen per wandeling als hij aan de lange lijn is. Er zit wel een risico aan dat je hem eerst een half uur op schoot hebt ;-)

Mireille

Ellen, Saar & Gaia

6 december 2012, 08:54 3 doggies

Gaia vangt niet alleen muizen maar eet ze ook op. Ratten is ze nog nooit tegen gekomen gelukkig, ik vind muizen al eng.

Hanne baasje van Bonny

6 december 2012, 09:02 3 doggies

Ik heb wel een rattenvanger maar ze vangt alleen maar Ikea ratten
Succes met het vangst !

Dorrie

6 december 2012, 09:09 3 doggies

Ja hier heb er 2.
hahaha. Neem een terrier erbij...echte ongedierte killers

RVS

6 december 2012, 09:38 3 doggies

Als je dit echt met een hond op gaat lossen kan je het dan filmen (voor hier op HP)?

mieke

6 december 2012, 20:09 3 doggies

En? Heb je je rat al te pakken? O-)

Marinda

6 december 2012, 20:12 3 doggies

Oh jee, heb je meneer rat/muis al te pakken? Die grote sukkels van mij zijn als de dood voor, tja, eigenlijk alles zo'n beetje.. die gaan je dus ook niet kunnen helpen,

Peter & Dinos

6 december 2012, 20:23 3 doggies

                   

                      Geen paniek kom je redden muizen eekhoorn beren (moet een beetje overdrijven):-D

Marinda

6 december 2012, 20:25 3 doggies

Oh geweldig! Ik had dan toch voor een blauwe dog moeten kiezen... Ik heb een zwarte n een grijstijger met beide witte sokken en daar had ik van te voren even wat beter over na moeten denken... Mijn 'helden op sokken'..

RVS

6 december 2012, 20:36 3 doggies

" Ik werd net wakker van geritsel op mijn kamer, dus ik doe een lampje aan zie ik een muis of een rat, geen idee, had zo een eekhoorn kunnen zijn, wegschieten. Dus ik meteen de honden van beneden gegaald en laten zoeken. Silver kent het spelletje zoek, zo heeft hij eens op zolder ook al een rat gevangen. En buiten kom ik vaak zat dode muisn
jes tegen, dus ik dacht deze heeft hij snel gevonden. Nou echt niet. Meneer heeft heel mijn inbouwkast na gesnufceld en het enige wat hij vibg was een knuffel, waarmee hij vervolgends op bed sprong en lekker ging liggen. Geen rat gevonden dus.
Nu heb ik heel de slaapkamer helemaal spik en span opgeruimd. Nergens etensresten gevonden, of zakjes van eten ook niet. Dus wat dat beest nou zocht. Maar nu lig ik met open ogen op mijn bed.  Ookal zijn de honden nu hier, en die zullen hem vast wel pakken als hij zijn schuilplaats verlaat, maar toch kan ik niet weer slapen.

Dus mu ben ik op zoek naar een goede rattenvanger. Wie van jullie heeft er een? Alvast bedankt.

Ik ga maar weer proberen te slapen, Blue is al hard aan het snurken haha. "
Als je ratten hebt zitten er geen muizen.

Dreamteam

6 december 2012, 20:42 3 doggies

Turbo is een geweldige muizen/ratten vanger!
hij vangt ze op straat tijdens uitlaten.
je mag hem wel lenen hij is Klein dus kan overal bij.

Remie met sledehondenteam Silver linings schreef het onderwerp

7 december 2012, 10:23

Nee, nog niks gevangen. Heb ze wel vannacht weer bij me gehad en geen gerommel gehoord. Dus lekker rustig geslapen. Ik denk dat hij me ontvlucht is. Ik hoop het huis uit.

RVS

7 december 2012, 15:32 3 doggies

Maar ga je nu verder geen actie ondernemen?

maxlisa

7 december 2012, 15:53 3 doggies

lisa komt graag een nachtje met silver doorbrengen hoor.
of het dan van rattenvangen komt???

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gezocht: Rattenvanger van hondenpage." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^