Hoi hoi,
Ik heet bedje (afkorting van bedriye). 31 jaar en sinds 5 maandjes eigenaresse van pasha. Ik zeld ben half turks, kwart pools en kwart nederlands. Een hele mix dus.
Ojeee pasha zit mij aan tr kijken dat ik moet opschieten met hem voor te stellen
. ik ben Pasha en ik ben 5 maandjes oud bijna 5,5. Ik begin al aardig een grote jongen te worden. Mijn vrouwtje is heel lief voor mij en zorgt ook heel goed voor mij. Af en toe word ze weleens boos op mij omdat ik heel ondeugend kan zijn. Bijv ik mag de keuken niet in maar als ze soms niet kijkt dan ren ik gauw de keuken in maar zodra ze roept potverdikkeme dan ren ik hard terug 
Ik heb een puppycursus en basiscursus gevolgd dus luisteren kan ik heel goed. Alleen soms speel ik of ik doof ben
. Momenteel doet mijn mondje heel erg pijn en dan hoor ik mn vrouwtje zeggen ahh schatje heb je pijn in je mondje, volgens mij krijg ik nieuwe
tandjes...
Zo nu neem ik het woord weer over.. Leuk om met jullie te babbelen en heel handig zo een site. Ik heb meerdere malen al jullie raad gevraagd en ben jullie daar nog steeds dankbaar voor.
Groetjes
Bedje


Reageren
