Rowan vertelt

14 reacties

Hetty & Skipper

31 augustus 2009, 17:11

Hoi mensjes,

Ik was vandaag met mijn vrouwtje naar Uden geweest. Ik had het reuze naar mijn zin ... mocht lekker mee de winkels in, lekker lopen met vrouwtje en samen een ijsje snoepen. Toen gingen we de fotowinkel in om MIJN boek op te halen. Blijkt verdorie mijn boek er nog niet te zijn! Dat hou je toch niet voor mogelijk? Vrouwtje zei al, ze doen er extra lang over jongen om iets langer van jouw mooie koppie te kunnen genieten. Maar ik zag wel dat vrouwtje baalde.

Toen hebben we nog wat rond gelopen en toen kwamen we terug bij de parkeerplaats. Ziet vrouwtje dat er iemand tegen de auto gebotst had. Maar niemand wist iets, niemand had iets gezien dus toen moesten wij nog naar de autogarage rijden ook. Daar moesten we even wachten en ben ik lekker met vrouwtje op de parkeerplaats gebleven. We hebben wat getraind ... beetje gespeeld en ik kreeg lekker water van vrouwtje. Dat gingen wij samen in de showroom halen.

Toen de schademan had gekeken zei hij dat het toch wel ongeveer 1000 euro schade zou zijn. Dus vrouwtje was niet zo blij. Wel was ze heel blij dat ik niet in de auto zat toen het gebeurde. Maar ja, al met al moet vrouwtje toch wel een heleboel regelen weer. En nu ben ik moe en ga ik Micky en Myla ook vertellen wat er gebeurd is vanmiddag allemaal.

Ow vrouwtjes auto is niet kapot trouwens hoor. Er zit een gaatje in de bumperplaat maar als de verzekering niet betaalt kan het ook geen kwaad voor vrouwtje om er mee door te rijden ... Maar ze baalt wel heel erg.

Nou Rowan gaat even wat drinken weer, even vrouwtje een knuffel geven en dan lekker kletsen met Micky en Myla en dan gaat Rowan slapen.

Groetjesssss

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rowan vertelt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

-Iris & Tommy-

31 augustus 2009, 17:13

oh wat balen zeg ! gaa maar vrouwtje lekker knuffelen en met myla en micky paraten en dan lekker slapen ! ;-)

danielle

31 augustus 2009, 17:16 3 doggies

Dat is wel balen voor het vrouwtje :'( Maar zo te lezen heb jij wel genoten van je dagje....

Colette

31 augustus 2009, 17:43 3 doggies

Jeetje, hebben ze dat gifgroene autootje dan helemaal niet gezien????
Hoe is het mogelijk!!!
Wel balen dus, en nog een keer terug om het boek op te halen...+ijsje natuurlijk
xxx Colette :-D

Hetty & Skipper schreef het onderwerp

31 augustus 2009, 17:46

Hee Colette,

Vrouwtje denkt dat het iemand was die een oogtest had laten doen en zijn nieuw aanbevolen bril nog niet meteen mee kon krijgen O-)

Maar ja, woensdag gaan we weer terug om het boek op te halen en een ijsje eten. Dan willen we een McFlurry zei het vrouwtje tegen me! Is dat lekker? Rowan kent het nog niet denkt hij ... Hmmmz ben wel benieuwd of dat net zo lekker is als een ijsje?

Vette knuffel van Rowan

31 augustus 2009, 17:47 3 doggies

Hoi Rowan

Wat een dag zeg, vrouwtje haar boek niet in de winkel en tot overmaat van ramp heeft ze nog voor 1000 euro aan schade. :'( en lief dat jij je vrouwtje weer een beetje probeerd op te fleuren. want is niet leuk zo dag, gelukkig kan ze nog wel rijden met de auto.

Nou Rowan geef je vrouwtje van mij ook maar een dikke knuffel en ga jij nu ook maar haar even knuffelen, en daarna gezellig aan de babbel en heerlijk slapen.

wel over leuke dingen dromen he ;-)

Liefs Abby en sjenghi

Uma & Joker

31 augustus 2009, 17:49 3 doggies

wat erg van de auto! echt stom...
hopelijk betaald de verzekering het.

wel leuk dat je dit met ons wil delen Rowan. je hebt zo te lezen echt een leuke dag met je baasje gehad (:

liefs, Uma

Hetty & Skipper schreef het onderwerp

31 augustus 2009, 17:53

En dit is vrouwtjes gifgroene monstertje wat ze dus over het hoofd hebben gezien. Snappen jullie dat nou? Als vrouwtje tegen mij "auto" zegt dan ren ik er recht naar toe hoor. Ik zie m altijd staan!!!

31 augustus 2009, 17:54 3 doggies

Hoe kan je nou zo auto over het hoofd zien, of er zat een dwerg achter het stuur zodat ze niet over het stuur kon kijken ;-)

Ja Rowan is toch wat nou maar goed dat jij hem wel ziet staan he ;-)

Felien & Buddy

31 augustus 2009, 18:21 3 doggies

Hoi Rowan.

Wat heeft jou vrouwtje nou weer pech O-)
maar gelukkig hebben jullie het wel gezellig gehad.

Liefs,

Liesbeth/Skinny

31 augustus 2009, 18:27 3 doggies

wat zal jou vrouwtje balen zeg
die auto zie je niet over het hoofd inderdaad
woensdag nog maar een poging wagen
gr liesbeth

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

31 augustus 2009, 19:21 3 doggies

Wat een pech... :'(. Een ijsje voor de troost gaat er altijd in :-D

.

31 augustus 2009, 19:47 3 doggies

Wat een pechuurtje was dat zeg, auto en boekje er nog niet....

Maar dat ijsje maakt toch weer veel goed :-D

Groetjes Marianne

Anita

31 augustus 2009, 19:56 3 doggies

Dat moest een gezellige dag worden, en dat was het natuurlijk wel tussen jullie tweetjes, maar dat het boek er niet was en ook nog autoschade, dat is toch echt wel pech hebben!!!

Ik hoop dat het boek er woensdag wel is en ik moet van Spike typen dat een Mc Flurry erg lekker is!! Hij likt zijn bek al af!
:-D :-D :-D

Groetjes, Anita.

lia

31 augustus 2009, 21:12 3 doggies

Nou Rowan, dat was dus dubbel pech vandaag.
Mijn vrouwtje is ook al niet al te vrolijk, ik was uit logeren en vrouwtje was het weekend lekker weg.

Zag ze vanmorgen dat 1 of andere idioot allemaal krassen op haar auto heeft gemaakt.
Vanmiddag thuis gekomen en de wasmachine heeft het begeven.

Dus we moeten maar extra lief zijn tegen onze mensjes, hebben ze wel verdiend toch?

Grote kleine poot van Simba

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rowan vertelt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^