Nu het kouder begint te worden, zijn alle 3 de honden behoorlijk vervelend buiten.
In huis heb ik echt absoluut geen last van ze (nooit gehad eigenlijk)
Normaal luisteren ze echt perfect, maar de laatste 2 weken
En uiteraard met z'n 3-en zijn ze vervelender dan ooit.
Dus mogen ze niet meer loslopen van mij, op plekjes waar ik dat normaal wel doe. (in het park mogen ze wel los hoor, maar daar komt ook niemand)
Echt normaal lopen ze netjes naast me aan de riem...nu zit ik constant in de knoop, breek mijn nek over de riemen, ze gaan kris-kras, luisteren....wat is dat.
Ik heb dit eigenlijk nog niet meegemaakt met ze.
Kom je in het park aan mogen ze los..de een stort zich ineens op een hoop mensenpoep waarbij het wcpapier nog aan zijn kin geplakt zit..Chico steekt nog net zijn middelvinger niet op. en rooie....die komt ineens wanneer zij zin heeft...AAAHH..Ook gaan ze echt helemaal los tijdens het rennen/spelen, dat ze daarna gewoon thuis neerploffen en slapen tot in de avond. Ik hoop dat dit echt aan het weer ligt. Want ik snap er echt geen snars van.
Hebben jullie honden hier ook last van toevallig??
Of zijn ze me lekker in de maling aan het nemen.
Ik ben net terug met ze en het is gewoon doodstil hier in huis




3 doggies


, want volgens wat je schrijft, lijkt het daar wel op... 

