" Goed nieuws!
K open weer het topic (sorry modjes!)
Na de berichten van Marcel ben ik helemaal de weg
kwijt geraakt en heb gedaan wat mij het beste leek!
Politie nogmaals gebeld alles aangegeven + daarna
De jonge gebeld waar mijn Icey momenteel is en aangegeven dat ze gestolen staat geregistreerd ( k heb niks gesegr over de chip , denk dattie nie eens in staat is om te denken dat als ze een chip had het in de paspoort zoi staan). Goed. Hij gaf aan haar van 'een vriend' te hebben gekregen. En wij hebben ren afspraak gemaakt als de echte IK BAAS VAN ICEY
dat ik mijn dametje kom ophalen.. En de rest aan de politie is..!! Ben wel blij dattie niet met andere verhaaltjes kwam waardoor ik dingen zou moeten bewijzen. Dus hard zijn , hond is van mij . (punt) dat het niet zo is mogen hun wel bewijzen als het er op neer komt. Hoop dat er intussen niets is met mijn meisje ze is erg afgevallen en k zie aan dr nagels dat ze ook niet veel buiten is geweest! Voortaan meer opletten. Mijn herder zit momenteel ook op springen, zou ze het voelen?

morgen plaats k nieuwe foto's!
Bedankt voor de mensen die hebben gesteund en meegedacht.. Voor de mensen met een vooroordeel ook bedankt je hebt iig moeite gedaan om toch 'wat' te schrijven.. Hoop dat niemand het zelfde overkomt en ik serieus mijn meid vanavond in me armen heb!
Groetjes
"