basset hond

3 reacties

kathy

23 november 2012, 13:08

hey hey,
men zusje is op zoek naar een basset hond, maar wil deze niet uit een groot kennel/winkel kopen, weet iemand van jullie toevallig een adresje waar ze in huis opgegroeid worden?
alvast dank!.
groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "basset hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

B met D&A†

23 november 2012, 13:23

Bij de rasvereniging zijn deze fokkers bekend:

http://www.bassethoundclub.org/fokkers.php

Daar kunnen jullie zelf uitzoeken wat een goede fokker is.
Dus let even op de testen die de RvB verplicht stelt en of er stambomen worden gegeven.
Verder kan je zusje contact zoeken met een fokker die haar aanspreekt en keer bij de fokker langs gaan om alles bekijken en eventueel nog wat vragen stellen.

Love is a four-legged word

23 november 2012, 13:33

Het is van zeer groot belang dat je je puppy van een goede, verantwoorde fokker haalt. Een goede fokker is aangesloten bij de rasvereniging. Een goede fokker geeft de puppies altijd een officiële FCI-stamboom mee, en laat de vader en moeder van het nestje altijd van te voren onderzoeken op erfelijke ziektes.
Anders is de kans namelijk groot dat je een ziek hondje koopt (dit is nog niet vanaf de buitenkant te zien!). Schaf nooit zomaar een pup via Marktplaats aan, zorg dat je altijd navraagt naar de fokker (dat kan altijd hier op HondenPage). Er zijn veel broodfokkers actief die zeer zieke en ongezonde pups verkopen, pas hier enorm mee op en verdiep je hier goed in. Een goede fokker hanteert meestal een wachtlijst waarvoor je je kan laten inschrijven.


Dit is de rasvereniging van de Basset Hound:
http://www.nbhc.nl/

En dit is de fokkerslijst. Dit zijn dus allemaal erkende fokkers die voldoen aan de eisen van de Club.
http://www.nbhc.nl/fokkers.php

Deze fokkers hebben momenteel puppies (beschikbaar):
http://www.vdoudewatertoren.nl/pups.htm
http://www.nhabira-basset-hound.be/Puppies.htm
http://www.bassethoundbelgium.be/puppies.html
http://www.bassethounds-de-ykenberg.nl/page8.php
http://www.deblauwehemel.nl/
http://www.xantippes-bassethound.nl/

En deze verwachten binnenkort pups:
http://www.treasuresanddreams.be/
http://www.kennelfromroofgarden.nl/Puppies2012.html
http://www.vandeballasthoeve.nl/pagina5.html
http://www.bassethoundkennelvdgoudakkers.edicypages.com/dekkingen

kathy schreef het onderwerp

23 november 2012, 17:18

oo super bedankt,!!
kkga het haar direct doorsturen..:-)..ja ze had vorig jaar eens een pupje gekocht van een winkel, en 2 dagen later lag ze dood aan parvo...ze heeft wel haar geld terug gehad, maar das toch niet de bedoeling ee. (en weet ondertussen van meerdere mensen die een pupje uit een winkel meebrachten, die echt een dierenarts abonnement hadden na de aankoop van de pup.
.echt hartbrekend dus...nu had ze heel graag de tijd ervoor genomen en een goede keuze gemaakt, daarmee.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "basset hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^