Hondenschool starten

18 reacties

Sanny en Purcy

22 november 2012, 18:41

Hallo Allemaal,

Na het afgerond hebben van mijn opleiding tot Gevorderd Kynologisch instructeur, wil ik graag mijn eigen hondenschool beginnen.

Ik ben druk bezig met het bespreken van een locatie en alle andere regel-dingen die er bij komen kijken.

Nu zoek ik nog een naam voor mijn hondenschool!
Kunnen jullie me helpen? :-)
Ik ben op zoek naar pakkende naam voor een positieve hondenschool. Het liefste een nederlandse naam, maar ook suggeties in andere talen zijn welkom!

Wie kan er met me meedenken? :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondenschool starten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sanny en Purcy schreef het onderwerp

22 november 2012, 18:55

Sanne bedankt voor je suggestie!
Wat bedoel je met ioets lokaals of uit de streek? :-)

Sanny en Purcy schreef het onderwerp

23 november 2012, 10:49

Hahah Ja ook leuk!

Ik zat zelf ook te denken aan 'Mevrouw kwispel'
Of de naam bandito. (logo met hond met ooglapje)
Of iets als 'de koekjesfabriek'.

Gewoon wat losse dingen nog niet echt uit wat ik wil :-)

Dus als iemand nog ideeen heeft!

Eline & Vino

23 november 2012, 10:54

Van bengel naar engel :-D
Ik kan je niet goed helpen, ben niet goed met dingen verzinnen. Maar wel leuk zo'n eigen hondenschool starten, wil ik misschien later ook doen.
Spannend. :-D

Robin, Kiana & Bonjaro

23 november 2012, 11:15

Iets met bootcamp misschien? Haha ik ben niet zo goed in verzinnen!

Sanny en Purcy schreef het onderwerp

23 november 2012, 12:15

Van Bengel naar Engel ga ik zeker onthouden!
Je zou er ook nog (B)engel van kunnen maken.

Bootcamp klinkt erg modern en van nu!
Al vind ik het niet direct lekker klinken.

Maar alle opties zijn welkom!

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

23 november 2012, 15:33

" Van bengel naar engel  :-D
"


Hahahaaaaa! Hilarisch! Ja, een hondenschool met deze naam zou zeker en vast m'n aandacht trekken!
Het is ludiek, geestig, en toch komt het helemaal tegemoet aan wat mensen verwachten van een hondenschool.
Goed gevonden!

Lady & de (ex-)Vagebond

23 november 2012, 15:35

Of 'Het (B)engeltje' en dan van bengel naar engel als slogan ofzo, want ik denk dat dat wel een erg lange naam is?

Lady & de (ex-)Vagebond

23 november 2012, 15:39

Hondenschool Kwispel?


Hondenschool Happy Dog?

Hondenschool Good Dog?

Hondenschool 'De brave hond'?

'Blij en braaf"?

B met D&A†

gewijzigd 23 november 2012, 15:42

Hondenschool geen poot te ver

Hondenschool gouden oortjes

Hondenschool de vrolijke hond

Dobber †

23 november 2012, 15:45

Geen suggesties (zit even in een creatief dipje ;-)) maar ik zou niet iets doen als 'De Koekjesfabriek'. Ik denk niet dat je daar een goed signaal mee afgeeft ;-).

Nouri

23 november 2012, 16:06

ik denk dat het heel belangrijk is om na te gaan welke doelgroep je wil treffen, wie wil je aanspreken?  Dit is heel belangrijk omdat je daar dan een passende naam bij kan bedenken! 


Wat ik vanuit school leer is om 1 persoon te schetsen, wat doet hij/zij, waar woont hij/zij, wat zijn zijn/haar hobby's, in welke auto rijdt hij/zij? en zo kan je heel diep ingaan op zo'n persoon. 
Een naam voor je school bedenk je dan ook niet zomaar, het is misschien wel het belangrijkste communicatie middel!

en het heeft ook te maken met je inhoud;
- Op welke manier/methode train je
- Ben je van de resultaten of meer het gezellige 
- Persoonlijke smaak

een voorbeeldje,
twee hondenscholen hier in de buurt
- Kynologenclub
- Lunadogs

Bij de kynologenclub denk ik meteen aan serieus en kwaliteit, minder aan persoonlijk en warm.
Bij Lunadogs denk ik aan gezelligheid en sfeer, minder aan kwaliteit. dit beide na alleen de naam gezien te hebben. 

Vraag dus, als je namen hebt aan iedereen in je omgeving wat voor gevoel ze erbij krijgen en dat kan je dan weer vergelijken wat jij wil communiceren!

Verder

Nouri

23 november 2012, 16:08

whoeps..  verder heb ik weinig ervaring met hondenscholen, maar ik hoop dat je hier iets aan hebt':-)

Lady & de (ex-)Vagebond

23 november 2012, 16:11

Inderdaad, ik persoonlijk zou ook kiezen voor een hondenschool die professionaliteit/deskundigheid uitstraalt, maar ook plezier :-) En een naam is daarbij belangrijk :-)

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

23 november 2012, 16:22

Als je in Friesland woont een naam in het Fries. Als je in Twente woont een naam in het Twents. Of een lokaal product, zoals bier. (Niet helemaal een goed voorbeeld, maar even voor het idee).

Hand in poot (komt van hand in hand)

Sanny en Purcy schreef het onderwerp

23 november 2012, 16:35

Leuk al die namen die voorbij komen!

Je hebt zeker gelijk dat je moet kijken naar de doelgroep of wat je precies wil wat je naam en daarmee de school uitstraalt!

Hierbij wat extra info!

Ik wil een Quiebus hondenschool opstarten. Quiebus staat voor een geheel positieve opvoedmethode zonder het gebruik van correctie middelen.

De lessen staan voor een goed balans tussen praktijk en theorie. Je leert naast de opvoedoefeningen ook veel over de communicatie en het gedrag van je hond.

In mijn manier van les geven en communicatie met cursisten, komt voor mijn enthousiasme en passie in terug. Het op een andere manier bekijken van het gedrag van je hond en het bouwen aan een goede band tussen de eigenaar en hond, is iets wat veel terug komt.

Mijn doelgroep zijn uiteraard mensen met honden. Mensen die op een positieve manier met de opvoeding aan de slag wil. Pup eigenaren of mensen met een volwassen hond die wil werken aan de band tussen hond en baas!

Wellicht geeft de achtergrond info nog wat extra inspiratie!

Sanny en Purcy schreef het onderwerp

23 november 2012, 16:38

Als laatste wil ik overkomen als een professionele hondenschool van goede kwaliteit. Dit wil ik zeker terug zien in de naam. Maar de vormgeving van het logo en de uitingen van de hondenschool zullen hier ook bijdrage. (Ben zelf vormgever)

Ik vind het vooral belangrijk dat het enthousiasme en positieve van de lessen naar voren komt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hondenschool starten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^