je hond is nagekeken door de dierenarts, niets gevonden, hij zal dan ook wel gezegd hebben ontwormen, niet zomaar ontwormen hoor.
probeer het cirkeltje te doorbreken van het rondje draaien op de grond, kijk eens of tie afgeleid kan worden.
zodra die dat doet, lijn hem aan en ga eens een rondje wandelen, doet tie het weer bij terugkomst, bekijk deze info dan eens voor je hond.
www.wormbestrijding.nl daar kan je ontlasting na laten kijken, of tie wormen heeft.
ga niet nu al met uitknijpen van anaalklieren beginnen, kijk eens naar de ontlasting van je hond, je hond moet harde drollen hebben geen dunne poep. is de ontlasting toch wat dun, stap dan eens over naar een andere brok, waar geen of weinig graan in zit.
en dat zijn piepie eruit steekt, komt omdat hij op zijn kontje zit, dat drukt zijn piepie wat naar buiten, op zich geen abnormale verschijning, vandaar probeer eerst eens je hond af te leiden.