Stemmen jullie nog wel op de fotowestrijd.

5 reacties

jo

28 augustus 2009, 19:23

Hallo lieve mensen.
Stemmen jullie eigenlijk nog wel op de fotowestrijd.
Zijn deze keer best weinig foto's ingestuurd.
Zijn we niet gewent van jullie.
Hoe komt dat dierenvrienden.

Liefs Jo

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stemmen jullie nog wel op de fotowestrijd." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

-Iris & Tommy-

28 augustus 2009, 19:45 3 doggies

het zein onderwerpen waar ik zelf geen foto's van heb jah behalven dan bij etende hond en vij hond bij ander huisdier 1 maar voor de rest heb ik er geen foto's van ! ? :'( :'( :'( :'(

en ik vergeet mijn camera altyd met het wandelen

Haike & Acha

28 augustus 2009, 19:47 3 doggies

ik stuur nog foto's, maar foto's met andere huisdieren heb ik niet, wel foto's van acha met andere dieren maar dit zijn niet mijn huisdieren ( ookal staan er zulke foto's tussen?)
Poepende honden foto's vind ik vies!!!! al staat er wel 1 grappige foto en dat is de eerste.
Enkel heb ik foto's bij etende hond.

Maar ik ontzie het soms om een foto in te zenden..

Groetjes Haike en Acha

profiel verwijdert

28 augustus 2009, 19:58 3 doggies

vond het deze keer niet zo leuk, de poepende hond.....brrr
met een ander huisdier wel gezellig.
ik heb nog wel een idee voor een fotowedstrijd, de leukste
senior hond dus de meest oudste
honden van dit forum op een foto lijkt mij ook wel een leuk
thema. of de meest lachwekkende foto met je hond lijkt mij ook wel wat-of de best gecamoufleerde hond, bv dalmatier in
stippeldeken......enz enz

.

28 augustus 2009, 20:01 3 doggies


Eigenlijk vind ik het niet meer zo leuk omdat het allemaal zo serieus word genomen, foto's afgekeurd worden of er dan weer commentaar kwam dat het niet eerlijk was,enz enz.

Vind dat gewoon jammer, wat maakt het uit hoe hoog of laag iemand eindigd en of iemand wel of niet precies aan de opdracht voldoet. Het is gewoon leuk al die foto's.Dus zodoende ging voor mij de lol er wat af.

Groetjes Marianne

joke&taat

28 augustus 2009, 20:32 3 doggies

ja jo ik stem elke dag hoor
liefs joke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stemmen jullie nog wel op de fotowestrijd." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^