Hoi hoi
we zijn er uit onze nieuwe pup heet Bobo.
we zijn gisteren wezen kijken.
toen we binnen kwamen kwam de mama hond ons al begroeten en mijn dochter kreeg een heleboel kusjes van haar.
een pracht van een hond en heel lief.
na even gesproken te hebben met de fokker zijn we bij de pups gaan kijken ze zagen er heel goed uit.
de pups liggen in de bijkeuken tussen balen hooi dat was wel leuk om te zien ze liggen daar totdat ze hun ogen open hebben en een beetje kunnen lopen zodat de mama hond een beetje rust heeft en zich kan terug trekken met de pups.
ze hebben namelijk zelf 2 kinderen 1 van 4 en 1 van 8 maanden die kruip over de vloer vandaar dat ze nu nog even in de bijkeuken liggen tot ze nog iets ouder zijn.
de fokker nam netjes de tijd voor ons en hebben al onze vragen beantwoord.
we kregen een goed gevoel bij deze man
we gaan van af nu ieder weekend naar de pup toe zodat we aan hem kunnen wennen en de pup aan ons.
ik had eerder al gezegt dat ze in de stal geboren waren dit kwam omdat het zo snel ging en de fokker nog lag te slapen toen het gebeurde en de mama hond slaat normaal altijd in de stal die aan het huis vanst zit dit doe zij zelf want haar mand staat kurig in de keuken maar ze ligt graag bij de koeien
dit was het wel denk ik
groetjes Elsemieke
p.s. foto's staan in mijn profiel



3 doggies






Van harte gefeliciteerd


