Charlie is altijd geënt geweest (bij nader inzicht veel teveel!), vorig jaar enkel Weil laten zetten. En voortaan gaat er niets meer in. (problemen genoeg zonder)
Ik geloof dat er zeker een verband is tussen allerlei mankementen en enten. Hier ook allergie voor gevogelte, heb eens ergens gelezen dat dit verband kan houden met enting omdat in de entingen iets van kippeneiwit wordt gebruikt? Maar ik weet uiteraard weer niet meer waar ik dit vandaan heb, maar kom, klonk logisch in mijn oren en 't is blijven hangen.
Moest ik een pup hebben, weet ik niet precies wat ik zou doen. Dan zou ik eerst navragen bij mensen die van enten veel verstand hebben en daarop mijn beslissing nemen. Ik vermoed dat ik dan zou titeren en afgaand daarop eventueel nog bijenten, maar vanaf 1 jaar denk ik dat ik zowiezo zou stoppen. Dat is zo mijn idee op dit moment.