Bij ons in het park loopt een herder die bijna alle honden die in het park lopen al een keer gebeten heeft. de eigenaar die doet er niets aan zij vind het wel leuk als haar hond het doet en als haar hond weer een hond pakt dan doet ze helemaal niets ongeacht hoe groot de andere hond is. er zijn een paar honden waar die herder wel mee kan lopen zonder dat er een gevecht uitbreekt maar dat zijn er maar weinig.
mijn teef is al drie keer goed gepakt door die hond en echt tot diepe wonden en grote sneeen mijn reu heeft tot nu toe twee keer met hem gevochten ed had toen gelukkig niets. Het is nu zelf zo erg dat mijn vriendin niet eens meer het park in durft als zij die hond ziet lopen zij heeft een cane corso deze is ook al twee keer gepakt en flink ook. zo kan ik nog wel meer honden op noemen die door hem zijn gepakt maar wat moet je hier nou tegen doen ........??
toevallig twee weken geleden is er al twee keer grote ruzie gegegweest in het park bijna tot vechten toe (de mensen dan) wat zouden jullie doen.....??
als ik haar nu tegen kom dan ontloop ik haar en hou mijn teef aangelijnt



3 doggies






veel sucses