bench

3 reacties

Sheila verkerk

25 augustus 2009, 21:44

hallo alemaal.
onze akita Vin. is nu 7 maanden en begint nu ons huis te slopen.
dit heeft hij nog nooit gedaan. hij is al 4 maanden bij ons en heeft altijd alleen kunnen zijn. nu sinds een week begint hij in de gipsen muren te bijten als wij er niet zijn. als hij alleen is is dat niet meer als 4 uurtjes. het gebuerd misschien 3x in de week dat Vin soms alleen zit.
hij heeft speeltjes zat. radio aan noem alles maar op. nou zitten we aan een bench te denken maar de maten die wij hebben gevonden vind ik zo klein weet iemand iets waar ik een super super grote bench kan vinden?????
alvast bedankt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bench" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yvonne en cyra

25 augustus 2009, 22:26

er zijn zoveel internet dierenwinkels even google en je vindt er echt een hoop succes


yvonne

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

25 augustus 2009, 23:55

Bijvoorbeeld hier...

http://www.benches.nl/index.html

Ik zou verder goed blijven zoeken op internetsites waar ze hondenspullen verkopen, want ze zijn regelmatig in de aanbieding.
Op marktplaats staan ze ook wel eens tweedehands.

Heel veel succes ermee!
Wel benchtraining doen: maak de bench leuk voor de hond, zodat het zijn veilig holletje wordt. Laat hem speeltjes of iets lekkers zoeken in de bench, geef hem eten in de bench. Geen druk opleggen, niet zomaar uren het deurtje dicht doen. Langzaam opbouwen.

En probeer er achter te komen waarom hij sloopt. De hond wordt nu wat ouder en slaapt minder. Misschien verveelt hij zich?? Biedt hem dan dingen aan om hem bezig te houden, zoals gevulde Kong o.i.d.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bench" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^