Hoi Hoi!!
Wij hebben nu bijna 3 weken een bc pup in huis.
Zijn naam is Dieks en hij is nu byna 12 weken.
Nu is mijn vraag, hij is redelijk zindelijk.... doet soms nog wat in huis als hij héél nodig moet of als wij te laat zijn. Soms misschien ook om ons te pesten maar goed dat ter zijde ha ha!
Nu hebben wij achter een soort 'zandbak' gemaakt.. Zijn rennetje..
En ik wil het liefst dat hij daar zijn behoefte in doet. Dit omdat hij het punt 1 onderweg niet doet.
en punt 2 omdat ik anders overal poep in de tuin vind en dat wil ik ook niet.(gemiddeld moet hij 3 tot 4x per dag poepen.. dat is wel heel veel om op te ruimen elke dag!)
Maar Dieks wil die zelf schijnbaar niet.. De ene keer doet hij het wel maar meestal zit ik er een kwartier tot een half uur bij en dan schijt ie nog in de tuin..
Heeft iemand tips?
Groetjes Christel en Dieks




Maar wij hebben het geleerd vanaf dat hij pup was. Dus als meneer naar buiten moest pakten we hem op en zetten we hem meteen daar neer. Zorgen dat hij er niet van wegloopt en zeer uitbundig belonen voor het minste dat hij daar doet. 



