Temperatuur in huis

40 reacties · pagina 1 van 2

Miesje (gast)

29 oktober 2012, 11:04

Mijn hondje zit overdag alleen. Op wat voor temperatuur moet ik de termostaat zetten zodat het niet te koud word??

Groetjes Mies en Peach

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Temperatuur in huis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kim

29 oktober 2012, 11:07

16 graden

De jongens!

29 oktober 2012, 11:08

Ik doe nooit de kachel aan voor de honden.

Bij mij staat hij in de winter altijd op 18 (snachts en als ik weg ben ). En kouder dan dat word het ook niet hier in huis.
Als ik er ben dan staat hij op 21,5 of 22.

Miesje

29 oktober 2012, 11:10

Bij mij staat hij altijd op 18 inderdaad. Maar ik was bang dat dat al te koud zou zijn. Bedankt

s@nt@

29 oktober 2012, 11:17

Ik heb hem op 17 graden staan als we niet thuis zijn, da's echt niet te koud voor je hondje hoor.

Miranda,Kaida en Pip

29 oktober 2012, 11:17

Ik laat hem alijd op 20 graden omdat die kleine het anders te koud heeft!

Annet & Sam

29 oktober 2012, 11:26

Hier op 17 graden en als ik thuis ben op 19/19.5 graden.. 


Wat zetten sommigen hun verwarming hier hoog!

Stippeltje

29 oktober 2012, 11:36

" Hier op 17 graden en als ik thuis ben op 19/19.5 graden.. 


Wat zetten sommigen hun verwarming hier hoog! "

Beneden de 21 graden vriezen mijn voeten eraf joh ;-)
Een trui en zelf een sprei van 2,50 x 2,50 meter helpen niet om het warmer te krijgen. Overdag staat ie op 21,5 en 's avonds 22,5 graden.

Angel, Google & Gadget

29 oktober 2012, 11:45

" Hier op 17 graden en als ik thuis ben op 19/19.5 graden.. 


Wat zetten sommigen hun verwarming hier hoog! "


Bij mij ook. Ja, als ik echt ziek ben, dan wil ik hem wel eens op 20 zetten, maar das echt de max! Ik heb lekkere warme sloffen en een goed geisoleerd huis, dus geen tocht. Misschien dat de mensen die de kachel zo hoog zetten, wat mindere isolatie hebben en voor de zelfde gevoelstemperatuur hoger moeten stoken?

Sav&Messi

29 oktober 2012, 11:52

" Hier op 17 graden en als ik thuis ben op 19/19.5 graden.. 


Wat zetten sommigen hun verwarming hier hoog! "


nou zeg dat!! max 19,5 hier hor, e als we weg zijn 16gr. messi heeft het bloed heet als de kachel ook erboven uitkomt!

Christel & Dieks

29 oktober 2012, 11:59

Waarschijnlijk ligt het er ook aan hoe warmbloedig jezelf bent.. haha!
Hier staat de kachel gemiddeld op 19 à 20 graden.. Maar op dagen als deze brandt hier ook de houtkachel..! Heerlijk warm!

Mijn vriend is wat warmbloediger als ik dus heeft het veel sneller warm.. haha!
De hond lijkt het allemal wel best te vinden en als het even kan ligt hij lekker met zn botje voor de kachel te kauwen!

Succes er mee!

teresa en beau

29 oktober 2012, 12:14

"

Bij mij ook. Ja, als ik echt ziek ben, dan wil ik hem wel eens op 20 zetten, maar das echt de max! Ik heb lekkere warme sloffen en een goed geisoleerd huis, dus geen tocht. Misschien dat de mensen die de kachel zo hoog zetten, wat mindere isolatie hebben en voor de zelfde gevoelstemperatuur hoger moeten stoken? "

oudere huizen, minder isolatie...hier de verwarming altijd aan als we thuis zijn, 20 graden of hoger, ik ben zelf kouwelijk ( reuma) en voor de kindjes net zo prettig als ze aan het dalveren zijn, dat het behaaglijk is..

Jacqueline, Jackie en Joy

29 oktober 2012, 12:16

Ligt idd compleet aan je huis en de isolatie daarvan.
Als ik bij mijn moeder de kachel op 19 zet ga je dood van de hitte.
Bij mij op 21 wordt het pas warm maar heb wel meer ruimte te verwarmen met minder cv.s

teresa en beau

29 oktober 2012, 12:19

" Ligt idd compleet aan je huis en de isolatie daarvan.
Als ik bij mijn moeder de kachel op 19 zet ga je dood van de hitte.
Bij mij op 21 wordt het pas warm maar heb wel meer ruimte te verwarmen met minder cv.s "


 haha, tja, zo ook bij mijn oma en opa in huis toendertijd, oud huis, en alleen in de keuken een goede allesbrander....was net een sauna....pfff, maar wel een stukje nostalgie van toen..;-)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 29 oktober 2012, 12:23

zelf zit ik zonder kachel aan. savonds tegen de avond gaat tie naar de 13 15 graden , hoger niet. snachts uit, en dan vriest het af en toe in de slaapkamer.

nou begrijp ik heel goed dat je mijn beer niet met jullie honden kan vergelijken, als het in huis 0 graden zou zijn zou het voor haar nog niet te koud zijn.

honden die geen dikke jas aan hebben, kunnen gerust goed gedijen bij 14 15 graden, het huis is immers tochtvrij en regendicht, en een lekker mandje vetbedje is dan voldoende.

de aller bloterikjes onder ons, lekker bij vrouwtje op de bank, toch even een advies, maakt het binnen niet te warm, ze moeten immers ook naar buiten. en dat zal de temperatuur van binnen naar buiten veels te groot zijn, houd daar rekening mee.

en ja voor de forummers zelf....ik lees dat STIPPELTJE al gauw bevroren voeten krijgt. fhahahaha STIPPELTJE, theromsokken kopen, geloof me, nimmer meer koude voeten. :-D

s@nt@

29 oktober 2012, 12:29

Hier hebben we een lekker dik kleed voor de bank gelegd omdat de kruipruimte niet geisoleerd is en je zodoende echt de kou voelt optrekken. Inmiddels favoriete plekje van Santa natuurlijk...
Kruipruimte isoleren was echt te duur voor ons, maar zal best schelen.
Wij nemen sloffen, dikke wollen sokken, lekker plaidje op de bank.

Wat me opvalt, TS vraagt naar de temperatuur voor haar hondje, maar wij hebben het bijna allemaal over onze eigen koude voeten, haha!;-)
Ik denk dat je een hond er geen plezier mee doet om het boven de 20 graden te stoken.
Ook wat Willemijn zegt, je moet ook nog naar buiten.

monique

29 oktober 2012, 12:32

mijn honden hebben geen kachel

Stippeltje

29 oktober 2012, 14:00

"
en ja voor de forummers zelf....ik lees dat STIPPELTJE al gauw bevroren voeten krijgt. fhahahaha STIPPELTJE, theromsokken kopen, geloof me, nimmer meer koude voeten. :-D "

Geloof me, ze blijven ijs- en ijskoud :-(

s@nt@

29 oktober 2012, 14:02

"
Geloof me, ze blijven ijs- en ijskoud :-( "


 Kruikje!!

kiki

29 oktober 2012, 14:13

hier staat de verwarming op 20 gr overdag en als wij gaan slapen gaat de verwarming uit want kiki gaat mee naar boven op het bed hij leg zich tussen ons in dan heeft hij gene kou en als het vriest dan gaat de verwarming op 18 gr s'avonds en als wij weg gaan dan nemen wij kiki mee , hij zal het nooit de kou hebben zo denken wij .

gr kiki

Stippeltje, heeft even niets te maken met de honden, je hebt warmte pakjes, die kan je zo kopen, die kan je lekker gebruiken om in je sokken te stoppen, je haalt ze bij de blokker.

een druk op de knop ze zijn klein, hanteerbaar, en ze blijven een uur warm. doen zou ik zeggen, als je koude voeten heb, voel je jezelf verloren.
.
en ik ? ja ik heb Bamse. hahahahhaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 29 oktober 2012, 14:25




voor de koukleumers, lekker in je sokken. overal te koop. ik gebruik ze voor te hardlopen, lekker in mijn handen, en nimmer koude handen tijdens het hardlopen.


speciaal voor de voeten.

Mellow

29 oktober 2012, 14:24

's Nachts en als we weg zijn staat ie op 15 graden (maar volgens mij is het hier nooit 15 graden, misschien afgelopen winter, toen het zo ontzettend koud was), als we thuis zijn op 20.
Al staat de klokthermostaat nog ingesteld naar mijn fulltime werk en gaat ie pas om vier uur aan. Het is hier nu 19 graden, dan vind ik het niet nodig om de verwarming hoger te zetten. Heb dus een fleecevest aan, is warm zat.

Heel soms wil ik 'm 's avonds nog wel eens naar 21 graden zetten, maar vaker trek ik gewoon een lekker vest aan.
Met een vest heb ik het toch warmer dan wanneer ik de verwarming een graadje hoger zet.

Mellow heeft het bij mijn weten niet koud. Ze ligt óf op de bank óf op haar kussen.
Soms leg ik een fleecedekentje over haar heen, vindt ze wel lekker geloof ik ;-)

Wij hebben plavuizen en geen vloerverwarming (hulde voor de vorige bewoner...) en momenteel ook geen kleed (hulde aan ALTIJD op kleed brakende poes), dus hier ook ijsvoeten.
Heb dus wel altijd mijn Crocs aan en als het kouder wordt heb ik Crocs met een 'bont' voering. Lekker warm.

Tzt komt er een fijn groot kleed bij de banken (2.00 bij 3.00 meter).

sandra, elmo & denzel

29 oktober 2012, 15:14

als ik weg ben en snachts, vaak overdag ook (want dan ben ik druk bezig in huis) staat hij op 15 graden, sávons zzet ik hem voor mn man aan op 19 of 20, hij werkt in de bouw en vnd het als hij thuis komt wel weer lekker als hij in een warm huis komt!

ik zet nooit de verwarming aan voor mijn honden, ze hebben een goed kussen om te liggen, het is tochtvrij en droog, dus meer hebben ze niet nodig!

Anouk & Balou<3

29 oktober 2012, 15:15

" http://www.conrad.nl/medias/global/ce/5000_5999/5600/5600/5601/560150_AB_00_FB.EPS_250.jpg


voor de koukleumers, lekker in je sokken. overal te koop. ik gebruik ze voor te hardlopen, lekker in mijn handen, en nimmer koude handen tijdens het hardlopen.




speciaal voor de voeten.

http://www.freewebs.com/solaris-mini/handwarmers.jpg "


  het kan zijn dat ik er overheen gelezen heb maar hoe heten deze dingen? Mijn voeten vriezen er ook altijd af!! :(

janine

29 oktober 2012, 15:17

als we thuis staan staat de verwarming op 21/22 en als we weg gaan blijft hij op 19 staan.
Tja wat kan ik zeggen, we zijn een stel koukleumen.
Bovendien heb ik nog 3 ratjes die al wat ouder zijn en heel gevoelig zijn voor grote temperatuurwisselingen.

Ik denk dat het er een beetje aan ligt wat voor hondje je hebt(lange/korte vacht) en waar hij/zij ligt(in een mand, bench, op de bank of op de kouden keukenvloer)

Jeroen & Lola

gewijzigd 29 oktober 2012, 15:27

"

  het kan zijn dat ik er overheen gelezen heb maar hoe heten deze dingen? Mijn voeten vriezen er ook altijd af!! :( "


ja hoe heet dit?
ik heb altijd bevroren voeten...echt niet leuk...

ik loop al in geitenwollen sokken, en nog koud..
word bang voor de winter zo :-)

ow trowuens, ik heb de thermostaat altijd op 20,5 staan..
ik heb geowon een schema ingesteld, dus de verwarming weet wanneer ie aan moet..op de tijden dat ie uit staat print ie even aan als ie onder de 16 of 17 graden komt ofzo..

Stippeltje

29 oktober 2012, 16:09

"

ja hoe heet dit?
ik heb altijd bevroren voeten...echt niet leuk...

ik loop al in geitenwollen sokken, en nog koud..
word bang voor de winter zo  :-)
"

Ik ben dus echt bang voor de winter !
Na een kruik, thermo kleding (shirt, lange onderbroek en sokken), extra trui aan, me verstoppen in een sprei van 2,50x2,50 meter, warmtepakjes, hittepitsokken, voetmassage enz. enz. weet ik echt niet meer. Zelfs na 3 kwartier douchen heb ik nog bevroren voeten. Alleen in mijn waterbed worden ze warm.

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

29 oktober 2012, 16:11

Als ik lang weg ben staat de verwarming op 16 a 17 graden, uit dus.

Maar als ik thuis ben minimaal op 21,5 anders heb ik het koud.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Temperatuur in huis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^