Onze pup graaft in de tuin! En dat willen we niet, wat te doen?
Onze pup graaft in de tuin! En dat willen we niet, wat te doen?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Graven...?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Wat heb je al geprobeerd?
Ik stuur hem dan gewoon uit de tuin en zeg nee!
Dat werkt hier gewoon.
Grtz
Afleiden met een speeltje/iets lekkers. Dan ligt de aandacht van de pup ergens anders op en gaat ze als het goed is niet Meer door met graven. Mocht dit het geval zijn weer weg lokken en even met haar spelen. Als de pup weer terug gaat is het waarschijnlijk over prikkeling en tijd om te gaan slapen. Als je je er prettiger bij voelt kun je op een rustige toon "nee" zeggen zodra die aan het graven is, maar bied altijd een andere optie aan. Door alleen nee te zeggen houdt de pup namelijk niet op.
oja het is een pup lees ik nu pas haha. Ik zei vroeger nee en tilde hem uit de tuin elke keer weer. Hij snapte het vrij snel, daarna kon ik hem eruit sturen hoefde ik niet meer te tillen hahaha.
grtz
Lijkt me ook knap lastig een berner optillen
haha echt he 
hier hebben we potten staan, ik dacht dat we het onder controle hadden
maar dat dacht ik maar
vandaag is er dus een boompje mee uitgekomen, dus dat wordt weer kijken, kijken en hopelijk ook betrappen, want tja...we hebben het dus niet gezien,haha...slimmerd
wij hebben een blauwe schelp neergezet, speelzand er in gedaan, en hem geleerd dat hij daar in mag graven, en niet in de tuin,
en het werkt heel goed hoor,
en hij vind het heerlijk, vooral in de zomer, met die hitte, dan is het zand lekker koel, als je hem in de schaduw zet he,
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Graven...?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.