Het 'rode' weghalen onder het oogje..

6 reacties

Gucci&Sophie

21 oktober 2012, 10:49

Nogmaals maar een vraagje, want ik krijg hier altijd zoveel goede tips! Hoe haal je het 'rode' weg onder een oogje bij een hondje? Daarmee bedoel ik, de mijne heeft regelmatig een beetje viezigheid onder zijn oog na het slapen, en bij 1 oog is het vochtiger dan bij het andere. Ik haal dat iedere ochtend netjes weg, maar het heeft wel rode plekjes achtergelaten. Ik heb er van de week doekjes voor zien liggen bij de dierenwinkel, maar helpen die echt, of is het geld klopperij? Heeft iemand anders een middeltje waarvan ie zegt, dat werkt goed?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het 'rode' weghalen onder het oogje.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

21 oktober 2012, 10:58 3 doggies

van esperit is er een cleaner die speciaal traanstrepen verwijderd.

smorgens schoon maken met wat gekoeld kamille.

liefst van kruiden, zetten als thee, zeven en koelen en daar mee schoonmaken.

Kiki met Harley D. & Pampus

21 oktober 2012, 10:59 3 doggies

je bedoelt de rode strepen? dat is van het traan vocht.

je hebt daar speciale cleaners voor.

Gucci&Sophie schreef het onderwerp

21 oktober 2012, 11:04

Waar kan je die halen dan?

Wendy

21 oktober 2012, 12:50 3 doggies

Rode verkleuring rond de ogen kan ook van bv naar binnen krullende oogleden komen. Het verwijderen van traanstrepen is dweilen met de kraan open als je iets aan de oorzaak doet. Soms is er niets aan de oorzaak te doen maar daar kan je niet zomaar vanuit gaan.

Katoo

21 oktober 2012, 12:53 3 doggies

Mijn bull had daar ook geregeld last van, moet zeggen nu ik kvv geef dit zo goed als verdwenen is..

*niet meer actief*

21 oktober 2012, 12:56 3 doggies

Paar x per dag Schoonmaken met olie-babydoekjes en er een beetje vaseline op den, dan hecht het niet aan de vacht/ huid

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het 'rode' weghalen onder het oogje.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^