" bedankt voor de vele reacties maar laat ik toch het een en ander duidelijk maken
1) Ik ben niet degene die niet veel wil uitgeven voor mijn hond, dat is mijn mama. we kunnen niet van de een op de andere dag 1000 euro voor een hond uitgeven, mijn moeder is alleenstaand met 3 kinderen.. misschien begrijpen jullie dat wel? We hebben wel geld voor als hij ziek zou worden ofzo maar als we dit al uitgeven voor de aankoop hebben we niks voor als hij ziek wordt he
2) bedankt voor al die links @ sky en diesel maar ik woon in Belgie dus Nederland is wat ver.. Hier zitten ook bijna geen herplaatsers van dit ras (heb al goed gezocht)
3) We hebben al een hond gehad dus weten wel dat hij afgericht moet worden en niet zindelijk is hoor, maar ik lees overal dat dat moeilijk is om aan te leren als een hond al volwassen is dus Simba was echt niks voor ons... We konden hem natuurlijk meegeven en dan na een paar maand weer ergens anders droppen maar dat is ook echt niet leuk voor die hond dus ik denk dat het een betere keuze was om hem niet mee te nemen en hem bij mensen te steken die daar ervaring mee hebben.
Gr liselot "
1 dan moet je gewoon je wens nog even op zij zetten en doorsparen.
Dus omdat jullie niet veel geld hebben ga je maar een broodfok hondje kopen komop zeg ik vind dat totaal geen excuus.
Daar komt bij dat een broodfok hondje met een beetje gelukkig niet ziek wordt maar wat doen jullie als je 1000e euro's aan dierenarts kosten en speciale voeding kwijt bent? wat doe je als je hond na 4 weken bij de dierenarts op de tafel sterft door parvo?
Dan ben je je geld alsnog kwijt en kom je hier uithuilen want zo werkt het.
Ik klink heel hard maar meis zoek eens op hoeveel mensen achteraf pas hier komen en die hun hondje binnen 4 weken af konden geven doordat hij zo ziek was.
2 Als je echt iets wil is nederland niet te ver.
Je gaat toch ook op vakantie? dan is niets te ver maar voor een hond een uurtje of 2 rijden is een probleem?
3 Wat je gelezen hebt is onzin. Een pup is net zoveel werk als het al niet meer werk is dan een herplaatser.
Elke hond is zindelijk te maken dus ook dat is weer geen excuus.
Wat doe je als je een pup treft die niet zindelijk is binnen 6 tot 8 weken want ik zal je vertellen de meeste pups zijn niet binnen 8 weken zindelijk.
Mijn eerste pup was binnen 2 weken zindelijk, toen kwam Joy en die heb ik hetzelfde zindelijk geprobeerd te krijgen maar was pas met 7 MAANDEN zindelijk.