doggies

11 reacties

Joke

17 oktober 2012, 23:02

Vast een suffe vraag maar ik zit nog niet zolang op dit forum.Ineens heb ik 3 doggies!! Leuk, geen idee hoe ik er aan kom en ik geloof dat ik ze ook al weer kwijt ben.
Hoe zit dat met die doggies?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "doggies" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Josephine & Flynn

gewijzigd 17 oktober 2012, 23:33

Als je op een topic reageert, dan kan de topicstarter kiezen of hij je 1 of 3 doggies geeft!

Als je dus op meerdere topics reageert, zal je ook id loop van tijd meerdere doggies ontvangen, en dan kan je doggies sparen voor een speciale avatar, of om mee te kunnen kletsen in de koffiehoek (of huiskamer, weet niet hoe dat hier op HP heet!)

Zoals je ziet bij dit topic kan jij ook de mensen die hierop reageren doggies geven, en zo krijgen deze mensen weer 1,2 of 3 doggies bij!

Ps : welkom op Hp :-D

Miranda en Lalique

17 december 2012, 10:39

Ik vind de doggies wel klein, kan soms op mijn iPad niet de juiste aan klikken. Dan wil ik er 3 geven maar pakt ie er 2

Loesje

17 december 2012, 11:07

Feit blijft dat de doggies heel klein aangegeven worden voor een topic starter.

Ik zie in topics vaak reacties van een TS dat hij/zij per ongeluk 2 doggies heeft gegeven en dat 3 de bedoeling was.

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

16 januari 2013, 15:23

Maar hoe geef je nou een doggie?

Hilde & Twinko

16 januari 2013, 15:29

Als jij een topic start kun je mensen die reageren botjes geven als dank/waardering dat ze reageren.Alleen de topic starter (TS) kan dat dus.

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

16 januari 2013, 15:31

Dat begrijp ik, maar de doggiegeefknop heb ik nog steeds niet kunnen vinden. En dat terwijl ik niet eens blond ben!Ik weet dus niet hoe ik doggies zou kunnen geven, wat moet ik dan doen?

Hilde & Twinko

gewijzigd 16 januari 2013, 15:48


Het staat onder de naam van degene die gereageerd heeft. Dit ziet alleen de TS.

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

16 januari 2013, 16:34

Vandaar, haha. Ik open vrijwel geen topics, haha.Dank je wel voor het antwoordt!

Dreamteam

16 januari 2013, 16:36

Toen ik hier net kwam (nog niet zo lang geleden) vroeg ik dat ook hoor! Haha, is geen gekke vraag.
Maar ik zie dat je je antwoord al hebt

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "doggies" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^