ontzettend veel slapen

2 reacties

monique

22 augustus 2009, 20:02



Kan iemand mij zeggen of hun hond toen ie puppy was ook zo veel sliep uurtje wakker en de oogjes vallen al weer dicht en slaapt dan weer 2,5 uur in de bench.

Snachts wil die nog janken maar das logisch want dan is ie natuurlijk fit.

hebben al een golden gehad die 14 is geworden maar kunnen ons niet meer herinneren dat ie zo ontzettend veel sliep als pup zijnde.

lijkt me niet verstandig hem wakker te maken steeds of deden jullie dat wel?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ontzettend veel slapen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

rottier yolande

22 augustus 2009, 20:05

Denk wel dat dit normaal is een puppy slaapt namelijk nog veel
yolande

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 augustus 2009, 20:12

Puppies slapen heeeeeeeeeeeeeeeel veel. Voor elk uur dat ze op zijn, moeten ze 2 uur slapen. Net als baby's he. Door te slapen worden alle prikkels verwerkt, waardoor wat ze leren naar het lange termijn geheugen gaat. En de puppy groeit in zijn slaap.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ontzettend veel slapen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^